Jeigu kada nors dirbote bibliotekoje esančiais kompiuteriais ir jūsų VU vartotojo profilyje liko svarbių dokumentų, nesijaudinkite. Norint pasiekti šiuos dokumentus nebūtina fiziškai atvykti į biblioteką – tai padaryti galite būdami namuose. Tiesiog sekite žemiau pateikta instrukcija.

1. Tam, kad pasiektumėte profilyje esančius dokumentus, pirmiausia turite prisijungti prie VU kompiuterių tinklo. Tai padaryti galite naudodamiesi VU VPN paslauga, kurią įsidiegsite ir susikonfigūruosite pagal šiame puslapyje pateiktas instrukcijas: https://santaka.vu.lt/->

2. Paleidę VPN prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis;

3. Prisijungus prie VU VPN, atsidarykite My Computer/This PC ir viršutiniame laukelyje suveskite adresą:

\\172.16.159.5\redirected\(Jūsų ID)

1 pvz VPN copy

4. Paspaudus „Enter“ iššokusioje lentelėje suveskite prisijungimus tokiu formatu:

Username: ACTIVEDIR\(Jūsų ID)
Password: (Jūsų slaptažodis)

2 pvz VPN

Jei naudodamiesi šiomis instrukcijomis ar bandydami pasiekti Jums reikiamus failus susiduriate su kokiais nors keblumais, kreipkitės į VU bibliotekos technikus žemiau pateiktais kontaktais:

Karolis Peluritis
El. paštas: karolis.peluritis@mb.vu.lt