Sidebar

Informuojame, kad dėl Vilniaus universiteto bibliotekos ir Šiaulių akademijos Informacijos centro bibliotekinių informacinių sistemų sujungimo, nuo birželio 11 d. 20 val. iki birželio 14 d. 9 val., neveiks knygų užsakymo paslauga visuose VU bibliotekos padaliniuose (CB, MKIC, fakultetų skaityklose, Šiaulių akademijos informacijos centre).

Dėl knygų grąžinimo/išdavimo kreipkitės į Informacijos stalų darbuotojus.

Nuo birželio 14 d. Šiaulių akademijos Informacijos centro vartotojai knygų paieškai ir užsakymui galės jungtis prie Vilniaus universiteto virtualios bibliotekos.

Laikini sistemos sutrikimai gali būti stebimi ir ilgesnį laiką, todėl iš anksto atsiprašome už nepatogumus!

2021-06-10