Sidebar

kindle update g30e935ebc 1920Pildyti anketą: čia

Visiems savo lankytojams VU biblioteka stengiasi suteikti jų poreikius atitinkančias paslaugas, malonią ir draugišką aplinką, kvalifikuotą informacinę pagalbą. Tačiau siekiant užtikrinti dar kokybiškesnį bibliotekinį aptarnavimą, labai svarbi nuomonė apie jau teikiamų paslaugų kokybę ir įvairovę. Todėl labai kviečiame dėstytojus, studentus ir kitus bibliotekos paslaugų vartotojus užpildyti anketos LibQUAL klausimyną ir išreikšti savo nuomonę apie tai, kokią jūs norėtumėte matyti VU biblioteką, kaip vertinate čia teikiamas paslaugas, pradedant išteklių pasirinkimu, aptarnavimo kokybe, baigiant siūlomomis darbo vietomis ir gaubiančia atmosfera. Išreikšdami savo nuomonę padėsite mums tobulėti – ir sau patiems geriau jaustis bibliotekoje.

Kartu anketos dalyvius įtrauksime į smagų žaidimą – gruodžio 10 dieną burtų keliu bus atrinkti net trys laimingieji, kuriems biblioteka padovanos po elektroninių knygų skaityklę Amazon Kindle Paperwhite 4 8GB. Atspari vandeniui, su integruotu apšvietimu, pritaikyta skaitymui dieną ir naktį, veikianti net iki kelių savaičių su vienu įkrovimu, plono ir modernaus dizaino skaityklė leis mėgautis skaitymo malonumais dar paprasčiau ir patogiau!

Pildyti anketą: spauskite čia

Anketos pildymo trukmė: iki 15 minučių

LibQUAL – tarptautinis įvairiose pasaulio šalyse taikomas duomenų rinkimo įrankis, leidžiantis bibliotekoms geriau sužinoti vartotojų lūkesčius, palyginti tarpinstitucinius duomenis, nustatyti geriausią bibliotekų aptarnavimo praktiką ir ją taikyti savo organizacijoje.

Apklausoje dalyvauti galima iki gruodžio 10 d. Su prizų laimėtojais susisieksime individualiai.

2021-11-10