Naršoma chemija (dalykas)

Skaitmeninėje saugykloje pateikiami įvairūs moksliniai tyrimai, publikacijos bei kiti moksliniai darbai.

McMaster universiteto institucine talpykla.

Paderbono universiteto bibliotekos skaitmeninė kolekcija. Pateikiami žurnalų straipsniai, monografijos, disertacijos ir kt. dokumentai.

Atvirosios prieigos knygų katalogas, kuriame pateikiamos įvairių mokslo sričių visatekstės elektroninės knygos.

Duomenų bazėje galima ieškoti mokslo publikacijų ir studentų magistro darbų tezių iš 34 aukštųjų mokyklų (daugiausia Skandinavijos).

Kolekcijoje pateikiamos tezės bei disertacijos.

Kembridžo universiteto saugykla.

Kolekciją sudaro daugiau nei 33 000 pavadinimų Cambridge University Press ir jų partnerių leidžiamos elektroninės knygos įvairiomis temomis.

Prieiga suteikiama iki 2020 m. birželio 31 d.

Prieinamų leidinių sąrašas

2016 m. įsigytos knygos (pdf) (xlsx)

2019 m. įsigytos knygos (xlsx)

Kolekciją sudaro įvairių mokslo sričių elektroninės knygos. Pateikiama daugiau nei 60 000 el. knygų.

Lietuvos akademinės elektroninės bibliotekos EBSCOhost el. knygų katalogas

Knygų parsisiuntimo instrukcija (PDF angl.k.)

Tai atvirosios prieigos talpykla, kurioje pateikiama mokslinė literatūra.

Elektroninių knygų direktorija yra nuolatos augantis laisvos prieigos knygų ir kitų dokumentų, randamų visame internete, katalogas. Dabar čia yra daugiau nei 4000 knygų.

Įvairių mokslo sričių senosios knygos.

enciklopedija

Astronomijos, matematikos, fizikos ir chemijos enciklopedijos

Atviros prieigos talpykla, kurioje pateikiami moksliniai darbai, žurnalai, konferencijų medžiaga.

Atvirosios prieigos medicinos mokslų žurnalai.

Didelė kolekcija matematikos, technikos, programavimo, inžinerijos ir kt. sričių laisvos prieigos el. knygų.

Katz, M. J., 2006

Geologija. Lietuvos mokslų akademijos, Vilniaus universiteto, Geologijos ir geografijos instituto ir Lietuvos geologijos tarnybos leidžiamas žurnalas

Skaitmeninė biblioteka, jungianti JAV universitetų bibliotekų išteklius.

Stanfordo universiteto leidyklos HighWire Press viso teksto atvirosios prieigos mokslinių žurnalų medicinos, biomedicinos, psichologijos, fizikos, socialinių mokslų ir kt. temomis straipsnių archyvas

Įvairių akademinių disciplinų atvirosios prieigos žurnalai, leidžiami Hindawi leidėjų koorporacijos.

Tai institucinė talpykla, kurioje pateikima aštuonių Honkongo universitetų mokslinė produkcija.

Tarptautinio grudų tyrimų instituto atograzų klimato zonai institutucinė talpykla, pateikianti ne galutinę, jau publikuotą straipsnio versiją, bet preprintą - jau recenzuotą, bet dar nepublikuotą ir galutinai nesuredaguotą straipsnio versiją.

Kolekcijoje pateikiami atvirosios prieigos straipsniai.