Pagalba

Elektroniniai ištekliai pateikiami pagal kategorijas (duomenų bazės, elektroniniai žurnalai ir t.t.) ir mokslo dalykus, tad pasirinkus reikalingą – patenkama į ieškomų išteklių sąrašą.


Atlikti paiešką iš karto visuose ištekliuose galima dviem būdais: vykdant paiešką pagal reikšminį žodį ir naršant.

Paieška pagal reikšminį žodį

Ieškodami elektroninio ištekliaus, į paieškos laukelį įveskite reikšminį žodį. Įrašius bent 3 simbolius, pateikiami užklausos pasiūlymai. Pasirinkti tinkantį variantą galima tiek pele, tiek klaviatūros rodyklėmis ir Enter klavišu.


Variantai, pažymėti kursyvu atitinka išteklių pavadinimus.

Naršymas

Naršyti galima:

Paieškos tikslinimas

Rezultatus tikslinti galima pagal:


Norėdami grįžti į pradinį paieškos puslapį, spauskite pavadinimo nuorodą Elektroniniai ištekliai.

Prieigos tipai

Laisva prieiga

Laisvos prieigos ištekliais naudotis galima be jokių prisijungimo reikalavimų iš bet kurios kompiuterizuotos darbo vietos.


VU tinkle

Elektroniniais ištekliais naudotis galima tik VU tinkle (VU fakultetuose, bibliotekoje, bendrabučiuose). Prisijungti prie VU tinklo galima ir iš namų, naudojantis VPN paslauga.


Atviroji prieiga

Tai nemokama ir nevaržoma interneto prieiga prie mokslinių tyrimų produkcijos (mokslinių straipsnių, tyrimų duomenų, konferencijų pranešimų ir kitos publikuotos bei nepublikuotos medžiagos).

Turinio tipai

Viso teksto

Pateikiami bibliografiniai duomenys, santrauka, viso teksto medžiaga (straipsnis, knyga, kt.).


Bibliografiniai duomenys

Pateikiama tik publikacijos santrauka/apžvalga ir įrašo bibliografiniai duomenys: autorius, antraštė, laida, išleidimo duomenys, kt.