Naršoma Duomenų bazės

Pateikiami žurnalų straipsniai, tezės, disertacijos, įvairios techninės atatskaitos ir kt.

ClinicalKey suteikia prieigą prie Elsevier medicinos ir chirurgijos tematikos turinio

Leidinių sąrašas

ClinicalKey Medical Education tai medicinos srities mokymo platforma.

Norint naudotis duomenų bazės turiniu būtina susikurti asmeninę vartotojo paskyrą.

Galite naudotis ir mobiliąją programėle “Study Tools for ClinicalKey MedEd", skirta Apple (iOS) bei Android įrenginiams.

Daugiau informacijos (anglų kalba)

Mokslinių duomenų bazių paketas, apjungiantis šias duomenų bazes:

1. Cochrane Database Of Systematic Reviews
  2. Database of Abstracts of Reviews of Effects
  3. Cochrane Central Register of Controlled Trials
  4. Cochrane Methodology Register
  5. Health Technology Assessment Database
  6. NHS Economic Evaluation Database
  7. About the Cochrane Collaboration

Duomenų bazė apie epidemijas ir kt. ligas iš istorinio požiūrio.

Kolekciją sudaro 18 -19 amžiaus Šiaurės ir Pietų Amerikos kartografinė medžiaga.

Kolekcijoje pateikiamos 1781-1800 metų knygos olandų kalba.

McMaster universiteto institucine talpykla.

Paderbono universiteto bibliotekos skaitmeninė kolekcija. Pateikiami žurnalų straipsniai, monografijos, disertacijos ir kt. dokumentai.

Duomenų bazėje galima ieškoti mokslo publikacijų ir studentų magistro darbų tezių iš 34 aukštųjų mokyklų (daugiausia Skandinavijos).

Kolekciją sudaro daugiau nei 33 000 pavadinimų Cambridge University Press ir jų partnerių leidžiamos elektroninės knygos įvairiomis temomis.

Prieiga suteikiama iki 2020 m. birželio 31 d.

Prieinamų leidinių sąrašas

2016 m. įsigytos knygos (pdf) (xlsx)

2019 m. įsigytos knygos (xlsx)

Kolekciją sudaro įvairių mokslo sričių elektroninės knygos. Pateikiama daugiau nei 60 000 el. knygų.

Lietuvos akademinės elektroninės bibliotekos EBSCOhost el. knygų katalogas

Knygų parsisiuntimo instrukcija (PDF angl.k.)

Moksliniai ekonomikos srities žurnalai

Prancūzijos mokslinių organizacijų leidžiamas visatekstis mokslinis žurnalas Astronomy & Astrophysics.

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Prieinamų leidinių sąrašas

Nuotolinę prieigą prie duomenų bazės galima sukonfigūruoti  mobiliuose įrenginiuose. Plačiau apie šią galimybę.

JAV švietimo departamento informacijos centro (ERIC) kuriama duomenų bazė švietimo tema

JAV švietimo departamento informacijos centro (The Education Resources Information Center) kuriama referatinė duomenų bazė pateikia informaciją edukologijos klausimais.

Pateikiami akedeminiai žurnalai humanitarinių, socialinių mokslų, gamtos mokslų temomis. 80% pateikto turinio yra atvirosios prieigos.

Web of Science analitinis įrankis.

Tai nuo 1952 m. skelbiamų leidinių internetinis knygynas, biblioteka ir archyvas. Jame yra apie 110 000 pavadinimų leidinių ir 235 000 atitinkamų elektroninių versijų (PDF, e. knygų) daugiau kaip 50 kalbų, tarp jų – 24 oficialiosiomis ES kalbomis.

Europos farmakopėją leidžia Europos direktoratas vaistų kokybei ir sveikatos rūpybai prie Europos Tarybos (EDQM), esantis Strasbūre. Tai bendrųjų nuostatų ir įteisintų paskelbtų normatyvinių reikalavimų vaistinių medžiagų bei vaistinių preparatų pavadinimams, savybėms, tapatybės nustatymui, grynumui, kiekybiniam nustatymui, laikymo sąlygoms, ženklinimui ir bendriesiems kontrolės metodams rinkinys.

Registracija: julija.lekaviciute@mb.vu.lt

žinynas / žodynas

Jungiantis, pasirinkite login as: EPID-CA38C-9EBD9-B8DD6 (Recognized by your IP address).

Rekomenduojama naudoti Internet Explorer naršyklę.

Prieiga prie seminarų, konferencijų įvairiomis temomis.