Naršoma Duomenų bazės

Ekonomikos srities viso teksto moksliniai žurnalai ir kiti ištekliai.

Testuojama iki 2020 m. liepos 31 d.

Daugiau informacijos

Tai daugiau nei 600 pavadinimų apimanti knygų kolekcija, siūlanti autoritetingų autorių parašytas, plačiam skaitytojui ratui skirtus leidinius, pristatančius įžymius, įvairių istorinių laikotarpių asmenybes (rašytojus, menininkus, filosofus ir kt.)

Testuojama iki 2020 m. birželio 30 d.

Kolekcija pristato plačiai žinomų akademikų recenzuojamas mokslinių tyrimų knygas, apimančias įvairias mokslo sritis, pradedant filosofija ir ekonomika, baigiant statistika ir inžinerija, pristatomi naujausi tyrimų rezultatai, keliami aktualūs klausimai.

Testuojama iki 2020 m. birželio 30 d.

Tai daugiau nei 300 tomų serija, apimanti penkiolika humanitarinių ir socialinių mokslų sričių, daugiausia dėmesio skiriama politinei ir kultūros istorijai, literatūrai, filosofijai, religijos studijoms, muzikai ir menams.

Testuojama iki 2020 m. birželio 30 d.

Moksliniai įvairių sričių ir įvairių kalbų žurnalai, leidžiami centrinėje ir rytų Europoje

Pateikiami žurnalų straipsniai, tezės, disertacijos, įvairios techninės atatskaitos ir kt.

ClinicalKey suteikia prieigą prie Elsevier medicinos ir chirurgijos tematikos turinio

Leidinių sąrašas

ClinicalKey Medical Education tai medicinos srities mokymo platforma.

Norint naudotis duomenų bazės turiniu būtina susikurti asmeninę vartotojo paskyrą.

Galite naudotis ir mobiliąją programėle “Study Tools for ClinicalKey MedEd", skirta Apple (iOS) bei Android įrenginiams.

Daugiau informacijos (anglų kalba)

Mokslinių duomenų bazių paketas, apjungiantis šias duomenų bazes:

1. Cochrane Database Of Systematic Reviews
  2. Database of Abstracts of Reviews of Effects
  3. Cochrane Central Register of Controlled Trials
  4. Cochrane Methodology Register
  5. Health Technology Assessment Database
  6. NHS Economic Evaluation Database
  7. About the Cochrane Collaboration

Duomenų bazė apie epidemijas ir kt. ligas iš istorinio požiūrio.

CultureGrams pateikiama patikima ir glausta informacija apie pasaulio šalis. Šalia skaičių ir faktų aprašoma konkrečiai šaliai būdingas gyvenimo būdas ir papročiai.

Duomenų bazė skirta pedagogams ir moksleiviams.

Testuojama iki 2020 m. birželio 26 d.

Kolekciją sudaro 18 -19 amžiaus Šiaurės ir Pietų Amerikos kartografinė medžiaga.

Kolekcijoje pateikiamos 1781-1800 metų knygos olandų kalba.

Loeb Classical Library - tai Harvard University Press leidžiama knygų serija, kurioje rasite reikšmingus senovės graikų ir lotynų literatūros kūrinius.

Rekomenduojama susikurti asmeninę paskyrą (per „Sign up“  nuorodą esančią svetainės viršuje), kad galėtumėte pilnai išnaudoti visas Digital Loeb Classical Library  svetainės funkcijas.

Testuojama iki 2020 m. liepos 26 d.

McMaster universiteto institucine talpykla.

Paderbono universiteto bibliotekos skaitmeninė kolekcija. Pateikiami žurnalų straipsniai, monografijos, disertacijos ir kt. dokumentai.

Tai gydytojams praktikams skirtas įrankis, kuris padeda užtikrinti veiksmingą paciento priežiūrą, remiantis  aukščiausios kokybės įrodymais pagrįsta informacija.

Testuojama iki 2020 m. birželio 30 d.

Duomenų bazėje galima ieškoti mokslo publikacijų ir studentų magistro darbų tezių iš 34 aukštųjų mokyklų (daugiausia Skandinavijos).

Kolekciją sudaro daugiau nei 37 000 pavadinimų Cambridge University Press ir jų partnerių leidžiamos elektroninės knygos įvairiomis temomis.

Prieiga suteikiama iki 2020 m. birželio 31 d.

Prieinamų leidinių sąrašas

2016 m. įsigytos knygos (pdf) (xlsx)

2019 m. įsigytos knygos (xlsx)

75 000 elektroninių knygų kolekcija De Gruyter platformoje.

Projekte dalyvaujančių leidėjų sąrašą rasite čia.

Prieinami leidiniai pažymėti Full Access ženkliuku.

Testuojama iki 2020 m. birželio 30 d.

Kolekciją sudaro įvairių mokslo sričių elektroninės knygos. Pateikiama daugiau nei 60 000 el. knygų.

Lietuvos akademinės elektroninės bibliotekos EBSCOhost el. knygų katalogas

Knygų parsisiuntimo instrukcija (PDF angl.k.)

Moksliniai ekonomikos srities žurnalai

Prancūzijos mokslinių organizacijų leidžiamas visatekstis mokslinis žurnalas Astronomy & Astrophysics.