Naršoma Duomenų bazės

Europos farmakopėją leidžia Europos direktoratas vaistų kokybei ir sveikatos rūpybai prie Europos Tarybos (EDQM), esantis Strasbūre. Tai bendrųjų nuostatų ir įteisintų paskelbtų normatyvinių reikalavimų vaistinių medžiagų bei vaistinių preparatų pavadinimams, savybėms, tapatybės nustatymui, grynumui, kiekybiniam nustatymui, laikymo sąlygoms, ženklinimui ir bendriesiems kontrolės metodams rinkinys.

Registracija: ruta.sarmolotoviene@mb.vu.lt

Prieiga prie seminarų, konferencijų įvairiomis temomis.

Financial Times – prestižinis Didžiosios Britanijos verslo, finansų, ekonomikos ir politikos dienraštis.

Vartotojo vadovas

SVARBU! Norint skaityti dienraštį, būtina susikurti asmeninę paskyrą. Registracijai naudokite VU suteiktą elektroninio pašto adresą (xxx@xx.vu.lt).

Federalinių rezervų banko portalas suteikiantis prieigą prie ekonomikos ir finansų duomenų.

Tyrinėjimai, apimantys visus žmogaus poveikio aplinkai aspektus

Skaitmeninė biblioteka, jungianti JAV universitetų bibliotekų išteklius.

Moksliniai žurnalai medicinos, sveikatos priežiūros temomis

Moksliniai žurnalai įvairiais slaugymo, sveikatos priežiūros klausimais

Teisės srities žurnalų duomenų bazė.

Viso teksto duomenų bazėje pateikiama Pasaulio istorija nuo 15 amžiaus.

Moksliniai žurnalai įvairiomis humanistikos temomis

Tarpuniversitetinio politinių ir socialinių tyrimų konsorciumo (ICPSR) kuriama socialinių tyrimų duomenų rinkinių bazė

Norint parsisiųsti duomenis, vartotojas turi užsiregistruoti (registracija galios 6 mėnesius)

Registracija ir jungimasis

Duomenų rinkinių teminių kategorijų sąrašas (anglų kalba)

Kolekcijoje pateikiami atvirosios prieigos straipsniai.

Mokslinė literatūra elektros inžinerijos ir technologijų temomis

Mokslinių tyrimų vertinimo įrankis, leidžiantis atlikti vertinimą regioninių, organizacinių, žurnalo bei individualiu lygmeniu.

Tai mokslinė viso teksto duomenų bazė, suteikianti galimybę skaityti per 300 žurnalų inžinerijos ir technologijos, vadybos ir verslo administravimo, aplinkosaugos ir kitomis temomis.

Vadybos mokslų visateksčiai straipsniai.

Tarptautinė aukštojo mokslo bibliografinė duomenų bazė

Moksliniai fizikos ir astronomijos srities žurnalai.

Žurnalų sąrašas

Papildomai prenumeruojami IOP žurnalai:

• The Astronomical Journal
  • The Astrophysical Journal
  • The Astrophysical Journal Supplement Series
  • The Astrophysical Journal Letters

JACC: Cardiovascular Interventions yra recenzuojamas medicinos srities žurnalas, apimantis intervencinės kadiologijos sritį.

Japonisjos istorinių žemėlapių kolekcija.

Web of Science analitinis įrankis.

Journal of the American College of Cardiology yra recenzuojamas medicinos srities žurnalas, apimantis visus širdies ir kraujagyslių ligų aspektus.

Leidyklos Cambridge University Press moksliniai žurnalai

Testavimo metu suteikiama prieiga prie JSTOR elektroninių knygų kolekcijos ir papildomų žurnalų.

Prieiga prie papildomo JSTOR turinio suteikta iki 2020 m. gruodžio 31 d.

Prieiga prie el. knygų kolekcijos suteikta iki 2020 m. rugpjūčio 31 d.

el. knygų sąrašas