Naršoma Duomenų bazės

Pateikiami akedeminiai žurnalai humanitarinių, socialinių mokslų, gamtos mokslų temomis. 80% pateikto turinio yra atvirosios prieigos.

Web of Science analitinis įrankis.

Tai nuo 1952 m. skelbiamų leidinių internetinis knygynas, biblioteka ir archyvas. Jame yra apie 110 000 pavadinimų leidinių ir 235 000 atitinkamų elektroninių versijų (PDF, e. knygų) daugiau kaip 50 kalbų, tarp jų – 24 oficialiosiomis ES kalbomis.

Prieinamas turinys nuo 2020 m.

Europos farmakopėją leidžia Europos direktoratas vaistų kokybei ir sveikatos rūpybai prie Europos Tarybos (EDQM), esantis Strasbūre. Tai bendrųjų nuostatų ir įteisintų paskelbtų normatyvinių reikalavimų vaistinių medžiagų bei vaistinių preparatų pavadinimams, savybėms, tapatybės nustatymui, grynumui, kiekybiniam nustatymui, laikymo sąlygoms, ženklinimui ir bendriesiems kontrolės metodams rinkinys.

Registracija: ruta.sarmolotoviene@mb.vu.lt

Prieiga prie seminarų, konferencijų įvairiomis temomis.

Financial Times – prestižinis Didžiosios Britanijos verslo, finansų, ekonomikos ir politikos dienraštis.

Vartotojo vadovas

SVARBU! Norint skaityti dienraštį, būtina susikurti asmeninę paskyrą. Registracijai naudokite VU suteiktą elektroninio pašto adresą (xxx@xx.vu.lt).

Federalinių rezervų banko portalas suteikiantis prieigą prie ekonomikos ir finansų duomenų.

Prenumeruojama GeoScienceWorld viso teksto geomokslų srities žurnalų kolekcija ir GeoRef rodyklė, kurioje daugiau nei prie 4 mln. įrašų.

Leidinių sąrašas

Tyrinėjimai, apimantys visus žmogaus poveikio aplinkai aspektus

Skaitmeninė biblioteka, jungianti JAV universitetų bibliotekų išteklius.

Moksliniai žurnalai medicinos, sveikatos priežiūros temomis

Moksliniai žurnalai įvairiais slaugymo, sveikatos priežiūros klausimais

Teisės srities žurnalų duomenų bazė.

Viso teksto duomenų bazėje pateikiama Pasaulio istorija nuo 15 amžiaus.

Moksliniai žurnalai įvairiomis humanistikos temomis

Tarpuniversitetinio politinių ir socialinių tyrimų konsorciumo (ICPSR) kuriama socialinių tyrimų duomenų rinkinių bazė

Norint parsisiųsti duomenis, vartotojas turi užsiregistruoti (registracija galios 6 mėnesius)

Registracija ir jungimasis

Duomenų rinkinių teminių kategorijų sąrašas (anglų kalba)

Kolekcijoje pateikiami atvirosios prieigos straipsniai.

Mokslinė literatūra elektros inžinerijos ir technologijų temomis

Mokslinių tyrimų vertinimo įrankis, leidžiantis atlikti vertinimą regioninių, organizacinių, žurnalo bei individualiu lygmeniu.

Tai mokslinė viso teksto duomenų bazė, suteikianti galimybę skaityti per 300 žurnalų inžinerijos ir technologijos, vadybos ir verslo administravimo, aplinkosaugos ir kitomis temomis.

Teisės aktų duomenų bazė.

Prieinama tik iš Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro kompiuterių. Vienu metu duomenų baze gali naudotis 25 vartotojai. Jei negalite prisijungti – bandykite vėliau.

Prisijungimo vardas: vu_infolex

Slaptažodis: vu_infolex123

Aukštesniųjų teismų procesiniai sprendimai, konsultacijos, apžvalgos ir kita.

Prisijungimo vardas: vu_infolex

Slaptažodis: vu_infolex123

Vadybos mokslų visateksčiai straipsniai.

Tarptautinė aukštojo mokslo bibliografinė duomenų bazė