Naršoma Duomenų bazės

Aukštesniųjų teismų procesiniai sprendimai, konsultacijos, apžvalgos ir kita.

Prieinama tik iš Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro kompiuterių. Vienu metu duomenų baze gali naudotis 25 vartotojai. Jei negalite prisijungti – bandykite vėliau.

Prisijungimo vardas: vu_infolex

Slaptažodis: vu_infolex123

Vadybos mokslų visateksčiai straipsniai.

Tarptautinė aukštojo mokslo bibliografinė duomenų bazė

Moksliniai fizikos ir astronomijos srities žurnalai.

Žurnalų sąrašas

Papildomai prenumeruojami IOP žurnalai:

• The Astronomical Journal
  • The Astrophysical Journal
  • The Astrophysical Journal Supplement Series
  • The Astrophysical Journal Letters

Izabel, tai internetinis įrankis, kuris pagal pažymėtus ligos simptomus ir paciento duomenis gydytojams pateikia galimų diagnozių sąrašą ir taip padeda greitai ir lengvai nustatyti tikslią galutinę diagnozę priežiūros vietoje.

Isabel - User Guide

Prieiga suteikta iki 2021 m. balandžio 8 d.

Japonisjos istorinių žemėlapių kolekcija.

Web of Science analitinis įrankis.

Leidyklos Cambridge University Press moksliniai žurnalai

JoVE tai gamtos mokslų, medicinos ir inžinerijos sritis apimantis recenzuojamas  video  žurnalas.

Mokslinių žurnalų archyvas, kuriame kaupiami viso teksto straipsniai iš įvairių mokslo ir meno disciplinų.       Prenumeruojamos kolekcijos: Arts & Sciences I;  Arts & Sciences II; Arts & Sciences III; Arts & Sciences IV, Arts & Sciences V.

Testavimo metu suteikiama prieiga prie JSTOR papildomų žurnalų.

Prieiga prie papildomo JSTOR turinio suteikta iki 2021 m. birželio 30 d.

Pateikiami skaitmeniniai rinkiniai.

Bibliotekininkystės ir informacijos mokslų duomenų bazė

Lietuvos mokslo institucijų mokslinės publikacijos ir studijų baigiamieji darbai

VU bibliotekos kuriama lietuviškų periodinių leidinių, išleistų Lietuvoje 1908 m. ir Mažojoje Lietuvoje 1912–1913 m., straipsnių bibliografinė duomenų bazė

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai (1994-2002)

Bazėje yra 768 087 bibliografiniai įrašai, informuojantys apie publikacijas Lietuvoje leidžiamuose periodiniuose leidiniuose. Prieiga prie bazės laisva, vartotojo vardas guest, slaptažodis guest.

Tai skaitmenine kolekcija, kurioje pateikiamos knygos, žemėlapiai, nuotraukos bei rankraščiai.

Medicinos srities moksliniai žurnalai

Įėjus į bazę pasirinkti Your Journals@Ovid

Prieinamų leidinių sąrašas

Informacija apie literatūros kūrinių autorius, jų darbus, literatūros žanrus. Išsami literatūros enciklopedija.

Humanitarinių ir socialinių mokslų tyrimai, kurių objektas yra Lietuvos valstybės, visuomenės, kultūros, lietuvių tautos, kalbos raida ir dabartis

Pateikiamos Londono ekonomikos ir politikos mokslų mokyklos doktorantūros disertacijų tezės.

Duomenų bazėje pateikiami įvairūs mediciniai tyrimai.

Straipsniai medžiagotyros ir inžinerijos, humanitarinių ir socialinių, sveikatos mokslų temomis.