Naršoma Duomenų bazės

Pateikiami akedeminiai žurnalai humanitarinių, socialinių mokslų, gamtos mokslų temomis. 80% pateikto turinio yra atvirosios prieigos.

Web of Science analitinis įrankis.

Tai nuo 1952 m. skelbiamų leidinių internetinis knygynas, biblioteka ir archyvas. Jame yra apie 110 000 pavadinimų leidinių ir 235 000 atitinkamų elektroninių versijų (PDF, e. knygų) daugiau kaip 50 kalbų, tarp jų – 24 oficialiosiomis ES kalbomis.

Prieinamas turinys nuo 2020 m.

Europos farmakopėją leidžia Europos direktoratas vaistų kokybei ir sveikatos rūpybai prie Europos Tarybos (EDQM), esantis Strasbūre. Tai bendrųjų nuostatų ir įteisintų paskelbtų normatyvinių reikalavimų vaistinių medžiagų bei vaistinių preparatų pavadinimams, savybėms, tapatybės nustatymui, grynumui, kiekybiniam nustatymui, laikymo sąlygoms, ženklinimui ir bendriesiems kontrolės metodams rinkinys.

Registracija: ruta.sarmolotoviene@mb.vu.lt

Prieiga prie seminarų, konferencijų įvairiomis temomis.

Financial Times – prestižinis Didžiosios Britanijos verslo, finansų, ekonomikos ir politikos dienraštis.

Vartotojo vadovas

SVARBU! Norint skaityti dienraštį, būtina susikurti asmeninę paskyrą. Registracijai naudokite VU suteiktą elektroninio pašto adresą (xxx@xx.vu.lt).

Federalinių rezervų banko portalas suteikiantis prieigą prie ekonomikos ir finansų duomenų.

Prenumeruojama GeoScienceWorld viso teksto geomokslų srities žurnalų kolekcija ir GeoRef rodyklė, kurioje daugiau nei prie 4 mln. įrašų.

Leidinių sąrašas

Tyrinėjimai, apimantys visus žmogaus poveikio aplinkai aspektus

Skaitmeninė biblioteka, jungianti JAV universitetų bibliotekų išteklius.

Moksliniai žurnalai medicinos, sveikatos priežiūros temomis

Moksliniai žurnalai įvairiais slaugymo, sveikatos priežiūros klausimais

Teisės srities žurnalų duomenų bazė.

Viso teksto duomenų bazėje pateikiama Pasaulio istorija nuo 15 amžiaus.

Moksliniai žurnalai įvairiomis humanistikos temomis

Tarpuniversitetinio politinių ir socialinių tyrimų konsorciumo (ICPSR) kuriama socialinių tyrimų duomenų rinkinių bazė

Norint parsisiųsti duomenis, vartotojas turi užsiregistruoti (registracija galios 6 mėnesius)

Registracija ir jungimasis

Duomenų rinkinių teminių kategorijų sąrašas (anglų kalba)

Kolekcijoje pateikiami atvirosios prieigos straipsniai.

Mokslinė literatūra elektros inžinerijos ir technologijų temomis

Mokslinių tyrimų vertinimo įrankis, leidžiantis atlikti vertinimą regioninių, organizacinių, žurnalo bei individualiu lygmeniu.

Tai mokslinė viso teksto duomenų bazė, suteikianti galimybę skaityti per 300 žurnalų inžinerijos ir technologijos, vadybos ir verslo administravimo, aplinkosaugos ir kitomis temomis.

Teisės aktų duomenų bazė.

Prieinama tik iš Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro kompiuterių. Vienu metu duomenų baze gali naudotis 25 vartotojai. Jei negalite prisijungti – bandykite vėliau.

Prisijungimo vardas: vu_infolex

Slaptažodis: vu_infolex123

Aukštesniųjų teismų procesiniai sprendimai, konsultacijos, apžvalgos ir kita.

Prisijungimo vardas: vu_infolex

Slaptažodis: vu_infolex123

Vadybos mokslų visateksčiai straipsniai.

Tarptautinė aukštojo mokslo bibliografinė duomenų bazė

Moksliniai fizikos ir astronomijos srities žurnalai.

Žurnalų sąrašas

Papildomai prenumeruojami IOP žurnalai:

• The Astronomical Journal
  • The Astrophysical Journal
  • The Astrophysical Journal Supplement Series
  • The Astrophysical Journal Letters

Japonisjos istorinių žemėlapių kolekcija.

Web of Science analitinis įrankis.

Leidyklos Cambridge University Press moksliniai žurnalai

JoVE tai gamtos mokslų, medicinos ir inžinerijos sritis apimantis recenzuojamas  video  žurnalas.

Testavimo metu suteikiama prieiga prie JSTOR papildomų žurnalų.

Prieiga prie papildomo JSTOR turinio suteikta iki 2021 m. birželio 30 d.

Mokslinių žurnalų archyvas, kuriame kaupiami viso teksto straipsniai iš įvairių mokslo ir meno disciplinų.       Prenumeruojamos kolekcijos: Arts & Sciences I;  Arts & Sciences II; Arts & Sciences III; Arts & Sciences IV, Arts & Sciences V.

Pateikiami skaitmeniniai rinkiniai.

Bibliotekininkystės ir informacijos mokslų duomenų bazė

Lietuvos mokslo institucijų mokslinės publikacijos ir studijų baigiamieji darbai

VU bibliotekos kuriama lietuviškų periodinių leidinių, išleistų Lietuvoje 1908 m. ir Mažojoje Lietuvoje 1912–1913 m., straipsnių bibliografinė duomenų bazė

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai (1994-2002)

Bazėje yra 768 087 bibliografiniai įrašai, informuojantys apie publikacijas Lietuvoje leidžiamuose periodiniuose leidiniuose. Prieiga prie bazės laisva, vartotojo vardas guest, slaptažodis guest.

Tai skaitmenine kolekcija, kurioje pateikiamos knygos, žemėlapiai, nuotraukos bei rankraščiai.

Medicinos srities moksliniai žurnalai

Įėjus į bazę pasirinkti Your Journals@Ovid

Prieinamų leidinių sąrašas

Informacija apie literatūros kūrinių autorius, jų darbus, literatūros žanrus. Išsami literatūros enciklopedija.

Humanitarinių ir socialinių mokslų tyrimai, kurių objektas yra Lietuvos valstybės, visuomenės, kultūros, lietuvių tautos, kalbos raida ir dabartis

Pateikiamos Londono ekonomikos ir politikos mokslų mokyklos doktorantūros disertacijų tezės.

Duomenų bazėje pateikiami įvairūs mediciniai tyrimai.

Straipsniai medžiagotyros ir inžinerijos, humanitarinių ir socialinių, sveikatos mokslų temomis.

Skaitmeninėje bibliotekoje pateikimos skenuotos knygos, rankraščiai, žemėlapiai ir kt . dokumentai.

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Bibliografinė matematikos srities duomenų bazė, jungianti matematinės literatūros apžvalgas, publikacijas, įskaitant bibliografinius duomenis iš senųjų suskaitmenintų straipsnių, kurie siekia XIX amžiaus pradžios.

enciklopedija

Oxford University Press leidžiama teisės srities enciklopedija.

Prieiga suteikta iki 2021 m. vasario 12 d.