Naršoma Duomenų bazės

Įvairių mokslo sričių duomenų bazių rinkinys, prieinamas vienoje platformoje.

Testuojama iki 2020 m. birželio 26 d.

Literatūros mokslo srities informacijos šaltinių rinkinys.

Testuojama iki 2020 m. birželio 26 d.

Visateksčiai moksliniai, recenzuojami straipsniai psichologijos temomis. Informacija bendrosios, specialiosios, taikomosios, klinikinės psichologijos klausimais. Bazėje yra per 150 000 tūkst. straipsnių iš  119 žurnalų leidžiamų APA.

Prieinama tik MKIC (Saulėtekio g. 5), Centrinės bibliotekos (Universiteto g. 3) ir Filosofijos fakulteto (Universiteto g. 9/1) patalpose.

PsycINFO psichologijos srities bibliografinė duomenų bazė kuriama Amerikos psichologijos asociacijos.

Prieinama tik MKIC (Saulėtekio g. 5),Centrinės bibliotekos (Universiteto g. 3)

ir Filosofijos fakulteto (Universiteto g. 9/1) patalpose.

Pateikiama informacija verslo, technologijų, sveikatos, veterinarijos ir kt. sričių temomis.

Chemikams skirtas įrankis, padedantis tyrimams ir siūlantis eksperimentais patvirtintų duomenų apie chemines reakcijas ir medžiagas paiešką su sintezės planavimo ir cheminiais šaltiniais.

Vartotojo vadovas

RefWorks yra įrankis, skirtas bibliografinei el. informacijai tvarkyti. Renkantiems bibliografinę informaciją dominančia tema, jis talkins „nepamesti" rastų svarbių straipsnių, naudotis jais rašant mokslinius darbus, keičiantis informacija bei greitai pasiekti reikiamą dokumentą internete.

Įrankio pagalba Jus galite:

1. Atsisiųsti  nuorodas iš bibliotekų katalogų ir duomenų bazių, knygų, tinklalapių ar kitų bibliografinių programų;
  2. Tvarkyti nuorodas;
  3. Sudaryti bibliografinius sąrašus pasirinktu stiliumi;
  4. Keistis informacija su kolegomis.

Registracija iš VU kompiuterių tinklo  adresu https://refworks.proquest.com/ . Rinkitės nuorodą "Create Account" ir užpildykite prašomus laukusJūsų nurodytu el. pašto adresu bus atsiųstas registracijos patvirtinimas.

Svarbu registracijai naudoti VU suteiktą elektroninio pašto adresą.

Viso teksto duomenų bazė, pateikianti naujienas iš daugiau nei 100 Jungtinių Valstijų ir Kanados regioninių verslo leidinių.

RMIT universiteto mokslo, inžinerijos, sveikatos, dizaino ir verslo mokslinės publikacijos, konferencijų pranešimai.

Moksliniai žurnalai biologijos, biofizikos, chemijos, medicinos temomis.