Naršoma Duomenų bazės

Tarptautinės optikos ir fotonikos draugijos (SPIE) leidžiamos viso teksto elektronines knygos.

Duomenų bazėje yra leidyklų Springer Verlag ir Kluwer Academic Press visateksčiai moksliniai žurnalai biomedicinos, klinikinės medicinos, gamtos mokslų, fizikos, matematikos, inžinerijos, kompiuterijos, humanitarinių, socialinių mokslų ir kt. klausimais.

Žurnalų sąrašas

Įvairių mokslo sričių elektroninės knygos.

Prenumeruojamos kolekcijos:

Behavioural Science and Psychology 2020

Biomedical & Life Science 2020

Chemistry & Material Science 2020

Computer Science 2020

Education 2020

History 2020

Law and Criminology 2020

Literature, Cultural and Media Studies 2019-2020

Medicine 2020

Physics and Astronomy 2020

Political Science and International Studies 2020

Religion and Philosophy 2020

Social Sciences 2020

2007 m. įsigytos knygos

Švedijos universitetų leidiniai: straipsniai, konferencijų medžiaga, disertacijos ir kt.

Mokslinė duomenų bazė, suteikianti prieigą prie įvairių mokslo sričių žurnalų.

Prieinamas turinys nuo 1997 m.

Bibliografinė duomenų bazė, kurioje pateikiama informacija iš švietimui skirtų laikraščių ir žurnalų.

Kolekciją sudaro daugiau nei 700 pavadinimų vadovėlių HTML formatu.

Testuojama iki 2020 m. birželio 30 d.

Pateikiama daugiau nei 90 000 meno darbų.

Vaizdo ir garso paskaitos biomedicinos ir gamtos mokslų temomis

Galimybė jungtis tik iš VU centrinės bibliotekos, Medicinos fakulteto ir VU priklausančių ligoninių

Kolekcijoje pateikiama daugiau nei 30 000 įvairiu Alberto Einšeino dokumentų.