Naršoma Duomenų bazės

Švedijos universitetų leidiniai: straipsniai, konferencijų medžiaga, disertacijos ir kt.

Mokslinė duomenų bazė, suteikianti prieigą prie įvairių mokslo sričių žurnalų.

Prieinamas turinys iš naujausių einamųjų metų numerių bei visos 20 paskutinių metų publikacijos.

Bibliografinė duomenų bazė, kurioje pateikiama informacija iš švietimui skirtų laikraščių ir žurnalų.

Pateikiama daugiau nei 90 000 meno darbų.

Vaizdo ir garso paskaitos biomedicinos ir gamtos mokslų temomis

Galimybė jungtis tik iš VU centrinės bibliotekos, Medicinos fakulteto ir VU priklausančių ligoninių

Kolekcijoje pateikiama daugiau nei 30 000 įvairiu Alberto Einšeino dokumentų.

Medicinos žurnalas, skirtas gydytojams (terapeutams) ir supažindinantis su naujausiais tyrimais klinikinės medicinos ir biomedicinos srityse.

Šiame archyve pateikiami interviu su masinio smurto liudytojais. Tai daugiau nei 55 000 video liudijimų rinkinys apimantis tokius įvykius kaip:

• 1994 m. Genocidas prieš Tutsi Ruandoje;
  • Anti-Rohingya masinis smurtas (2017 m. rugpjūčio – spalio mėn.);
  • Armėnų genocidas (1915-23);
  • Kambodžos genocidas (1975-1979);
  • Europos Holokaustas (1939-1945);
  • Gvatemalos genocidas (1978–1996 m.);
  • Nanjingo žudynės (1937);
  • Centrinės Afrikos Respublika (2012 m.);
  • Pietų Sudano pilietinis karas (2013 m.);
  • Šuolaikinis antisemitizmas prieš žydus.

Daugiau informacijos (anglų k.)

Prieiga suteikta iki 2029-02-28.

Prieigą finansuoja USC Shoah Foundation.

Norint naudotis archyvu turite susikurti asmeninę paskyrą arba pasirinkiti nuorodą “Continue as a guest”.

Tai skaitmenine biblioteka, kurioje pateikiami Farerų salų, Grenlandijos ir Islandijos periodiniai leidiniai, laikraščiai.

Pateikiami įvairūs gyvenamųjų namų tyrimai atlikti studentų ir darbuotojų. Tyrimai apiima apskaitos ir finansų, architektūros, dizaino ir vizualiųjų menų, švietimo, osteopatijos, socialinės praktikos ir kt. temas.