Naršoma Duomenų bazės

Kolekcijoje pateikiama daugiau nei 30 000 įvairiu Alberto Einšeino dokumentų.

Šiame archyve pateikiami interviu su masinio smurto liudytojais. Tai daugiau nei 55 000 video liudijimų rinkinys apimantis tokius įvykius kaip:

• 1994 m. Genocidas prieš Tutsi Ruandoje;
  • Anti-Rohingya masinis smurtas (2017 m. rugpjūčio – spalio mėn.);
  • Armėnų genocidas (1915-23);
  • Kambodžos genocidas (1975-1979);
  • Europos Holokaustas (1939-1945);
  • Gvatemalos genocidas (1978–1996 m.);
  • Nanjingo žudynės (1937);
  • Centrinės Afrikos Respublika (2012 m.);
  • Pietų Sudano pilietinis karas (2013 m.);
  • Šuolaikinis antisemitizmas prieš žydus.

Daugiau informacijos (anglų k.)

Prieiga suteikta iki 2029-02-28.

Prieigą finansuoja USC Shoah Foundation.

Norint naudotis archyvu turite susikurti asmeninę paskyrą arba pasirinkiti nuorodą “Continue as a guest”.

Tai skaitmenine biblioteka, kurioje pateikiami Farerų salų, Grenlandijos ir Islandijos periodiniai leidiniai, laikraščiai.

Pateikiami įvairūs gyvenamųjų namų tyrimai atlikti studentų ir darbuotojų. Tyrimai apiima apskaitos ir finansų, architektūros, dizaino ir vizualiųjų menų, švietimo, osteopatijos, socialinės praktikos ir kt. temas.

Vienintelis verslo naujienų portalas Lietuvoje.

Svarbu! Norint naudotis duomenų baze, būtina susikurti asmeninę paskyrą, naudojant VU suteiktą el. pašto adresą (.....@...vu.lt.)

Registracija

Kadangi naudojamų įrenginių ir registruotų vartotojų skaičius ribojamas, neaktyvios paskyros bus naikinamos.

Vetus Latina duomenų bazėje pateikiami ankstyviausi biblinės lotynų kalbos pavyzdžiai.

Medicinos srities Vitae Litera leidykols el.knygos

VDU elektroninių knygų kolekcija, humanitarinių, socialinių ir fizinių mokslų temomis.

Vilniaus universiteto bakalauro, magistro darbai

Dėl darbų talpinimo kreipkitės į Informacinių technologijų taikymo centrą, tel. 236 6200 arba el. paštu e-klausimai@vu.lt