Naršoma Duomenų bazės

Kolekcija pristato plačiai žinomų akademikų recenzuojamas mokslinių tyrimų knygas, apimančias įvairias mokslo sritis, pradedant filosofija ir ekonomika, baigiant statistika ir inžinerija, pristatomi naujausi tyrimų rezultatai, keliami aktualūs klausimai.

Testuojama iki 2020 m. gegužės 31 d.

Tai daugiau nei 300 tomų serija, apimanti penkiolika humanitarinių ir socialinių mokslų sričių, daugiausia dėmesio skiriama politinei ir kultūros istorijai, literatūrai, filosofijai, religijos studijoms, muzikai ir menams.

Testuojama iki 2020 m. gegužės 31 d.

Moksliniai įvairių sričių ir įvairių kalbų žurnalai, leidžiami centrinėje ir rytų Europoje

Pateikiami žurnalų straipsniai, tezės, disertacijos, įvairios techninės atatskaitos ir kt.

ClinicalKey suteikia prieigą prie Elsevier medicinos ir chirurgijos tematikos turinio

Leidinių sąrašas

ClinicalKey Medical Education tai medicinos srities mokymo platforma.

Norint naudotis duomenų bazės turiniu būtina susikurti asmeninę vartotojo paskyrą.

Galite naudotis ir mobiliąją programėle “Study Tools for ClinicalKey MedEd", skirta Apple (iOS) bei Android įrenginiams.

Daugiau informacijos (anglų kalba)

Mokslinių duomenų bazių paketas, apjungiantis šias duomenų bazes:

1. Cochrane Database Of Systematic Reviews
  2. Database of Abstracts of Reviews of Effects
  3. Cochrane Central Register of Controlled Trials
  4. Cochrane Methodology Register
  5. Health Technology Assessment Database
  6. NHS Economic Evaluation Database
  7. About the Cochrane Collaboration

Duomenų bazė apie epidemijas ir kt. ligas iš istorinio požiūrio.

CultureGrams pateikiama patikima ir glausta informacija apie pasaulio šalis. Šalia skaičių ir faktų aprašoma konkrečiai šaliai būdingas gyvenimo būdas ir papročiai.

Duomenų bazė skirta pedagogams ir moksleiviams.

Testuojama iki 2020 m. birželio 26 d.

Kolekciją sudaro 18 -19 amžiaus Šiaurės ir Pietų Amerikos kartografinė medžiaga.

Kolekcijoje pateikiamos 1781-1800 metų knygos olandų kalba.

McMaster universiteto institucine talpykla.

Paderbono universiteto bibliotekos skaitmeninė kolekcija. Pateikiami žurnalų straipsniai, monografijos, disertacijos ir kt. dokumentai.

Tai gydytojams praktikams skirtas įrankis, kuris padeda užtikrinti veiksmingą paciento priežiūrą, remiantis  aukščiausios kokybės įrodymais pagrįsta informacija.

Testuojama iki 2020 m. birželio 30d.

Duomenų bazėje galima ieškoti mokslo publikacijų ir studentų magistro darbų tezių iš 34 aukštųjų mokyklų (daugiausia Skandinavijos).

Kolekciją sudaro daugiau nei 37 000 pavadinimų Cambridge University Press ir jų partnerių leidžiamos elektroninės knygos įvairiomis temomis.

Prieiga suteikiama iki 2020 m. birželio 31 d.

Prieinamų leidinių sąrašas

2016 m. įsigytos knygos (pdf) (xlsx)

2019 m. įsigytos knygos (xlsx)

Kolekciją sudaro įvairių mokslo sričių elektroninės knygos. Pateikiama daugiau nei 60 000 el. knygų.

Lietuvos akademinės elektroninės bibliotekos EBSCOhost el. knygų katalogas

Knygų parsisiuntimo instrukcija (PDF angl.k.)

Moksliniai ekonomikos srities žurnalai

Prancūzijos mokslinių organizacijų leidžiamas visatekstis mokslinis žurnalas Astronomy & Astrophysics.

Elektroninė biblioteka skirta vyresniųjų klasių moksleiviams ir pedagogams. Kolekcijoje pateikiama 2090 pavadinimų visateksčių žurnalų, laikraščių ir knygų bei didelė vaizdinės medžiagos kolekcija, kurioje rasite daugiau nei 7 mln. žemėlapių, vaizdų, interneto nuorodų, vaizdo ir garso įrašų.

Duomenų bazė skirta pedagogams ir moksleiviams.

Testuojama iki 2020 m. birželio 26 d.

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Prieinamų leidinių sąrašas

Nuotolinę prieigą prie duomenų bazės galima sukonfigūruoti  mobiliuose įrenginiuose. Plačiau apie šią galimybę.

JAV švietimo departamento informacijos centro (ERIC) kuriama duomenų bazė švietimo tema

JAV švietimo departamento informacijos centro (The Education Resources Information Center) kuriama referatinė duomenų bazė pateikia informaciją edukologijos klausimais.