Naršoma Duomenų bazės

Matematikos srities elektroninis žurnalas.

žinynas / žodynas

Sketch Engine -  tekstynas, rekomenduojamas kalbininkams, leksikografams, vertėjams.

Iki 2022-04-01 prieiga finansuojama projekto ELEXIS (European lexicographic infrastructure) lėšomis.

Prieiga suteikiama VU bendruomenės nariams per VU autentifikavimo sistemą SSO

Sociologijos mokslų duomenų bazė, kurioje talpinama visatekstė informacija iš knygų ir monografijų bei konferencijų pranešimų, svarbiausių mokslo žurnalų (nuo 1895). Tematika: sociologija, kriminologija, demografija, etnologija, lyčių studijos, politinė sociologija, religijotyra, urbanistika, socialinė psichologija, socialinis darbas, antropologija, sociologijos istorija, sociologija, sociologijos teorija ir kt.

Tarptautinės optikos ir fotonikos draugijos (SPIE) leidžiami viso teksto moksliniai žurnalai, konferencijų medžiaga.

Tarptautinės optikos ir fotonikos draugijos (SPIE) leidžiamos viso teksto elektronines knygos.

Duomenų bazėje yra leidyklų Springer Verlag ir Kluwer Academic Press visateksčiai moksliniai žurnalai biomedicinos, klinikinės medicinos, gamtos mokslų, fizikos, matematikos, inžinerijos, kompiuterijos, humanitarinių, socialinių mokslų ir kt. klausimais.

Žurnalų sąrašas

Įvairių mokslo sričių elektroninės knygos.

Prenumeruojamos kolekcijos:

Behavioural Science and Psychology 2020

Biomedical & Life Science 2020

Chemistry & Material Science 2020

Computer Science 2020

Education 2020

History 2020

Law and Criminology 2020

Literature, Cultural and Media Studies 2019-2020

Medicine 2020

Physics and Astronomy 2020

Political Science and International Studies 2020

Religion and Philosophy 2020

Social Sciences 2020

2007 m. įsigytos knygos

Švedijos universitetų leidiniai: straipsniai, konferencijų medžiaga, disertacijos ir kt.

Mokslinė duomenų bazė, suteikianti prieigą prie įvairių mokslo sričių žurnalų.

Prieinamas turinys nuo 1997 m.

Bibliografinė duomenų bazė, kurioje pateikiama informacija iš švietimui skirtų laikraščių ir žurnalų.

Pateikiama daugiau nei 90 000 meno darbų.

Vaizdo ir garso paskaitos biomedicinos ir gamtos mokslų temomis

Galimybė jungtis tik iš VU centrinės bibliotekos, Medicinos fakulteto ir VU priklausančių ligoninių

Kolekcijoje pateikiama daugiau nei 30 000 įvairiu Alberto Einšeino dokumentų.

Šiame archyve pateikiami interviu su masinio smurto liudytojais. Tai daugiau nei 55 000 video liudijimų rinkinys apimantis tokius įvykius kaip:

• 1994 m. Genocidas prieš Tutsi Ruandoje;
  • Anti-Rohingya masinis smurtas (2017 m. rugpjūčio – spalio mėn.);
  • Armėnų genocidas (1915-23);
  • Kambodžos genocidas (1975-1979);
  • Europos Holokaustas (1939-1945);
  • Gvatemalos genocidas (1978–1996 m.);
  • Nanjingo žudynės (1937);
  • Centrinės Afrikos Respublika (2012 m.);
  • Pietų Sudano pilietinis karas (2013 m.);
  • Šuolaikinis antisemitizmas prieš žydus.

Daugiau informacijos (anglų k.)

Prieiga suteikta iki 2029-02-28.

Prieigą finansuoja USC Shoah Foundation.

Norint naudotis archyvu turite susikurti asmeninę paskyrą arba pasirinkiti nuorodą “Continue as a guest”.

Tai skaitmenine biblioteka, kurioje pateikiami Farerų salų, Grenlandijos ir Islandijos periodiniai leidiniai, laikraščiai.

Pateikiami įvairūs gyvenamųjų namų tyrimai atlikti studentų ir darbuotojų. Tyrimai apiima apskaitos ir finansų, architektūros, dizaino ir vizualiųjų menų, švietimo, osteopatijos, socialinės praktikos ir kt. temas.

Vienintelis verslo naujienų portalas Lietuvoje.

Svarbu! Norint naudotis duomenų baze, būtina susikurti asmeninę paskyrą, naudojant VU suteiktą el. pašto adresą (.....@...vu.lt.)

Registracija

Kadangi naudojamų įrenginių ir registruotų vartotojų skaičius ribojamas, neaktyvios paskyros bus naikinamos.

Vetus Latina duomenų bazėje pateikiami ankstyviausi biblinės lotynų kalbos pavyzdžiai.

Medicinos srities Vitae Litera leidykols el.knygos

VDU elektroninių knygų kolekcija, humanitarinių, socialinių ir fizinių mokslų temomis.

Vilniaus universiteto bakalauro, magistro darbai

Dėl darbų talpinimo kreipkitės į Informacinių technologijų taikymo centrą, tel. 236 6200 arba el. paštu e-klausimai@vu.lt

Vilniaus universiteto istorijos bibliografija

Citavimo informacijos duomenų bazė, į kurią įeina Science Citation Index Expanded, Social Science Citation Index, Arts & Humanities Citation Index, Conference Proceeding Citation Index - Science Edition & Social Science & Humanities Edition.Prieinami duomenys nuo 1990 m.

Įvairių mokslo sričių žurnalai. Prieinamas turinys nuo 1997 m. iki naujausių numerių.