Naršoma Duomenų bazės

Skaitmeninė biblioteka, jungianti JAV universitetų bibliotekų išteklius.

Moksliniai žurnalai medicinos, sveikatos priežiūros temomis

Moksliniai žurnalai įvairiais slaugymo, sveikatos priežiūros klausimais

Teisės srities žurnalų duomenų bazė.

Viso teksto duomenų bazėje pateikiama Pasaulio istorija nuo 15 amžiaus.

Moksliniai žurnalai įvairiomis humanistikos temomis

Tarpuniversitetinio politinių ir socialinių tyrimų konsorciumo (ICPSR) kuriama socialinių tyrimų duomenų rinkinių bazė

Norint parsisiųsti duomenis, vartotojas turi užsiregistruoti (registracija galios 6 mėnesius)

Registracija ir jungimasis

Duomenų rinkinių teminių kategorijų sąrašas (anglų kalba)

Kolekcijoje pateikiami atvirosios prieigos straipsniai.

Mokslinė literatūra elektros inžinerijos ir technologijų temomis

Mokslinių tyrimų vertinimo įrankis, leidžiantis atlikti vertinimą regioninių, organizacinių, žurnalo bei individualiu lygmeniu.

Tai mokslinė viso teksto duomenų bazė, suteikianti galimybę skaityti per 300 žurnalų inžinerijos ir technologijos, vadybos ir verslo administravimo, aplinkosaugos ir kitomis temomis.

Vadybos mokslų visateksčiai straipsniai.

Tarptautinė aukštojo mokslo bibliografinė duomenų bazė

Moksliniai fizikos ir astronomijos srities žurnalai

Japonisjos istorinių žemėlapių kolekcija.

Web of Science analitinis įrankis.

Leidyklos Cambridge University Press moksliniai žurnalai

Mokslinių žurnalų archyvas, kuriame kaupiami viso teksto straipsniai iš įvairių mokslo ir meno disciplinų.       Prenumeruojaos kolekcijos: Arts & Sciences I;  Arts & Sciences II; Arts & Sciences III; Arts & Sciences IV, Arts & Sciences V.

Teisės srities moksliniai žurnalai.

Prieinamas turinys nuo 2017 m.

Prieinamų leidinių sąrašas

Tarptautinis pasaulio naujienų laikraštis.

Le Monde diplomatique archyvai:

• anglų kalba nuo 1996 gruodžio mėnesio;
  • ispanų kalba nuo 1995 lapkričio mėnesio;
  • vokiečių kalba nuo 1995 gegužės mėnesio.

Pateikiami skaitmeniniai rinkiniai.

Bibliotekininkystės ir informacijos mokslų duomenų bazė

Lietuvos mokslo institucijų mokslinės publikacijos ir studijų baigiamieji darbai

VU bibliotekos kuriama lietuviškų periodinių leidinių, išleistų Lietuvoje 1908 m. ir Mažojoje Lietuvoje 1912–1913 m., straipsnių bibliografinė duomenų bazė

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai (1994-2002)

Bazėje yra 768 087 bibliografiniai įrašai, informuojantys apie publikacijas Lietuvoje leidžiamuose periodiniuose leidiniuose. Prieiga prie bazės laisva, vartotojo vardas guest, slaptažodis guest.

Tai skaitmenine kolekcija, kurioje pateikiamos knygos, žemėlapiai, nuotraukos bei rankraščiai.

Medicinos srities moksliniai žurnalai

Įėjus į bazę pasirinkti Your Journals@Ovid

Prieinamų leidinių sąrašas

Informacija apie literatūros kūrinių autorius, jų darbus, literatūros žanrus. Išsami literatūros enciklopedija.

Humanitarinių ir socialinių mokslų tyrimai, kurių objektas yra Lietuvos valstybės, visuomenės, kultūros, lietuvių tautos, kalbos raida ir dabartis

Pateikiamos Londono ekonomikos ir politikos mokslų mokyklos doktorantūros disertacijų tezės.

Duomenų bazėje pateikiami įvairūs mediciniai tyrimai.

Straipsniai medžiagotyros ir inžinerijos, humanitarinių ir socialinių, sveikatos mokslų temomis.

Skaitmeninėje bibliotekoje pateikimos skenuotos knygos, rankraščiai, žemėlapiai ir kt . dokumentai.

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Bibliografinė matematikos srities duomenų bazė, jungianti matematinės literatūros apžvalgas, publikacijas, įskaitant bibliografinius duomenis iš senųjų suskaitmenintų straipsnių, kurie siekia XIX amžiaus pradžios.

Tai farmacijos srities duomenų bazė pateikianti išsamią informaciją, susijusią su vaistais ir sveikatos priežiūra.

Prieinama: BNF, Dietary Supplements, Drugs in Pregnancy and Lactation, Martindale: The Complete Drug Reference.

Moksliniai žurnalai medicinos, sveikatos priežiūros temomis.

Trumpas paieškos vadovas (video liet.k.)

Tai JAV nacionalinės medicinos bibliotekos (NLM) ir Nacionalinio biotechnologijų informacijos centro (National Center for Biotechnology Information) biomedicinos mokslų bibliografinė duomenų bazė, pateikianti tiesiogines nuorodas į leidėjų viso teksto straipsnius ir sąsajas su bibliotekomis, prenumeruojančiomis tuos leidinius.

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai nuo 2003 metų

Aeronautikos ir kosmonautikos mokslų sričių visateksčiai dokumentai, citatos, vaizdo įrašai.

Moksliniai žurnalai apimantys įvairias mokslų ir technologijų sritis.

Prieinamas turinys iš naujausių einamųjų metų numerių bei visos publikacijos per ketverius ankstesnius metus. Galima jungtis tik iš VU tinklo kompiuterių.

Pateikiamos knygos ir dokumentai gyvybės mokslų bei sveikatos priežiūros srityse.

JAV ir kitų valstybių laikraščių straipsniai

Pateikiamos nuorodos į straipsnius iš periodinių leidinių, mokslo žurnalų sveikatos bei socialinės srities. Daugiau nei 30 000 nuorodų į pilnateksčius straipsnius.

Pateikiami moksliniai tyrimai, magistro darbai iš Norvegijos universiteto bibliotekų.

Visatekstė duomenų bazė, kurioje pateikiamos teminės knygų kolekcijos, Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (Organisation of Economic Co-operation and Development, OECD) statistikos duomenų bazės, statistinės lentelės, žurnalai, kiti OECD dokumentai.

žinynas / žodynas

Didžiausias aiškinamasis anglų kalbos žodynas, kuriame pateikiama išsami etimologinė anglų kalbos žodžių analizė, tarimas, rašyba, citavimas.

Oxford University Press leidžiami įvairių mokslo sričių žurnalai.