Naršoma Elektroniniai žurnalai

Teisė ir politika. Vytauto Didžiojo universiteto leidžiamas žurnalas

Vadyba Baltijos šalyse. Emerald leidžiamas žurnalas

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto leidžiamas leidinys.

Žemės sandaros tyrinėjimai. Geologijos ir geografijos instituto leidžiamas leidinys

Baltų kalbų tyrinėjimai. Vilniaus universiteto leidžiamas leidinys

Kokybiški besivystančių šalių atvirosios prieigos žurnalai.

Biologija. Lietuvos mokslų akademijos ir Vilniaus universiteto leidžiamas žurnalas

Prenatalinės ir perinatalinės psichologijos asociacijos rengiamas elektroninis žurnalas apie nėštumą, kūdikio gimimą, šeimą ir visuomenę. Suteikiama prieiga prie 1986-2010 metų žurnalo archyvo.

Prisijungimui prie žurnalo reikalingi šie duomenys:

Vartotojo vardas:V U Biblioteka (du tarpai)

Slaptažodis: VUbiblioteka (be tarpų)

BMJ Group leidžiami medicinos srities viso teksto moksliniai   žurnalai.

Medicinos žurnalų kolekcija.