Naršoma Atvirosios prieigos ištekliai

Tai skaitmenine biblioteka, kurioje pateikiami Farerų salų, Grenlandijos ir Islandijos periodiniai leidiniai, laikraščiai.

Pateikiami įvairūs gyvenamųjų namų tyrimai atlikti studentų ir darbuotojų. Tyrimai apiima apskaitos ir finansų, architektūros, dizaino ir vizualiųjų menų, švietimo, osteopatijos, socialinės praktikos ir kt. temas.

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Lenkijos socialinių mokslų duomenų archyvas.

Norint atsisiųsti ADS archyvo duomenis, reikalinga registracija.

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Vengrijos nacionalinis socialinių mokslų tyrimų duomenų archyvas.

Wiley duomenų bazės atviros prieigos moksliniai referuojami žurnalai.

Kolekciją sudaro ekonomikos darbų medžiaga, žurnalų straipsniai, programinė įranga.