Naršoma Atvirosios prieigos ištekliai

Pateikiami moksliniai tyrimai, magistro darbai iš Norvegijos universiteto bibliotekų.

Atvirosios prieigos knygos humanitarinių ir socialinių mokslų temomis.

Tai Oksfordo universiteto grožinės literatūros ir lingvistikos atvirosios prieigos talpykla, įkurta 1976 metais. Tūkstančiai išteklių 25 skirtingomis kalbomis.

Kai kuriems dokumentams vartotojas turi gauti raštišką depozitoriaus sutikimą.

Atvirosios prieigos institucinė talpykla.

Pasaulio banko atviros prieigos talpykla.

Akademinių atvirosios prieigos talpyklų direktorija.

Atvira prieiga prie mokslinių straipsnių.

Nepelno siekiančios organizacijos Public Library of Science (PLoS) publikuojami septyni aukšto lygio atvirosios prieigos medicinos ir gamtos mokslų žurnalai.

Tai biomedicinos ir gamtos mokslų žurnalų straipsnių archyvas, tvarkomas Merilendo Nacionalinės medicinos bibliotekos Nacionalinio biotechnologinės informacijos centro.

Atvirosios prieigos talpyklų registras pateikiantis daugiau nei 1000 nuorodų į įvairias institucines talpyklas visame pasaulyje.