Naršoma etnologija (dalykas)

Mažųjų visuomenės grupių tyrinėjimai. Vytauto Didžiojo universiteto leidžiamas žurnalas

Skaitmeninė biblioteka, jungianti JAV universitetų bibliotekų išteklius.

Įvairių akademinių disciplinų atvirosios prieigos žurnalai, leidžiami Hindawi leidėjų koorporacijos.

Tai institucinė talpykla, kurioje pateikima aštuonių Honkongo universitetų mokslinė produkcija.

Moksliniai žurnalai įvairiomis humanistikos temomis

Kolekcijoje pateikiami atvirosios prieigos straipsniai.

Įvairių mokslo sričių jaunųjų mokslininkų darbai. Šiaulių universiteto leidžiamas žurnalas

Mokslinių žurnalų archyvas, kuriame kaupiami viso teksto straipsniai iš įvairių mokslo ir meno disciplinų.       Prenumeruojaos kolekcijos: Arts & Sciences I;  Arts & Sciences II; Arts & Sciences III; Arts & Sciences IV, Arts & Sciences V.

Pateikiami skaitmeniniai rinkiniai.

Lietuvos mokslo institucijų mokslinės publikacijos ir studijų baigiamieji darbai

VU bibliotekos kuriama lietuviškų periodinių leidinių, išleistų Lietuvoje 1908 m. ir Mažojoje Lietuvoje 1912–1913 m., straipsnių bibliografinė duomenų bazė

Lietuvos etnologija. Lietuvos istorijos instituto leidžiamas žurnalas

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Didžiausia socialinių ir humanitarinių mokslų empirinių duomenų kolekcija Lietuvoje, pateikianti prieigą prie visateksčių duomenų masyvų.

Lietuvos istoriniai tyrinėjimai. Lietuvos istorijos instituto leidžiamas žurnalas

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai (1994-2002)

Bazėje yra 768 087 bibliografiniai įrašai, informuojantys apie publikacijas Lietuvoje leidžiamuose periodiniuose leidiniuose. Prieiga prie bazės laisva, vartotojo vardas guest, slaptažodis guest.

Tai skaitmenine kolekcija, kurioje pateikiamos knygos, žemėlapiai, nuotraukos bei rankraščiai.

Humanitarinių ir socialinių mokslų tyrimai, kurių objektas yra Lietuvos valstybės, visuomenės, kultūros, lietuvių tautos, kalbos raida ir dabartis

Skaitmeninėje bibliotekoje pateikimos skenuotos knygos, rankraščiai, žemėlapiai ir kt . dokumentai.

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Įvairių mokslo sričių empiriniai duomenys ir kita su moksliniais tyrimais susijusi informacija

Socialinių, technologijos ir biomedicinos mokslų tyrimai. Kauno kolegijos ir Lietuvos švietimo ir mokslo ministerijos leidžiamas žurnalas

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai nuo 2003 metų

JAV ir kitų valstybių laikraščių straipsniai

Pateikiami moksliniai tyrimai, magistro darbai iš Norvegijos universiteto bibliotekų.