Naršoma etnologija (dalykas)

Įvairių mokslo sričių senosios knygos.

Atviros prieigos talpykla, kurioje pateikiami moksliniai darbai, žurnalai, konferencijų medžiaga.

Etniškumo studijos. Lietuvos socialinių tyrimų centro leidžiamas žurnalas

Lietuvos praeities ir dabarties kultūros metraštis. Žiemgalos leidžiamas leidinys

Mažųjų visuomenės grupių tyrinėjimai. Vytauto Didžiojo universiteto leidžiamas žurnalas

Skaitmeninė biblioteka, jungianti JAV universitetų bibliotekų išteklius.

Įvairių akademinių disciplinų atvirosios prieigos žurnalai, leidžiami Hindawi leidėjų koorporacijos.

Tai institucinė talpykla, kurioje pateikima aštuonių Honkongo universitetų mokslinė produkcija.

Moksliniai žurnalai įvairiomis humanistikos temomis