Naršoma filologija (dalykas)

Informacija apie literatūros kūrinių autorius, jų darbus, literatūros žanrus. Išsami literatūros enciklopedija.

Literatūros tyrinėjimai. Vilniaus universiteto leidžiamas leidinys

Lituanistika. Lietuvos mokslų akademijos leidžiamas žurnalas

Humanitarinių ir socialinių mokslų tyrimai, kurių objektas yra Lietuvos valstybės, visuomenės, kultūros, lietuvių tautos, kalbos raida ir dabartis

Vanderveken, D., 2005

Straipsniai medžiagotyros ir inžinerijos, humanitarinių ir socialinių, sveikatos mokslų temomis.

Skaitmeninėje bibliotekoje pateikimos skenuotos knygos, rankraščiai, žemėlapiai ir kt . dokumentai.

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Įvairių mokslo sričių empiriniai duomenys ir kita su moksliniais tyrimais susijusi informacija

Ennaji, M., 2005

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai nuo 2003 metų

JAV ir kitų valstybių laikraščių straipsniai

Pateikiami moksliniai tyrimai, magistro darbai iš Norvegijos universiteto bibliotekų.

Atvirosios prieigos knygos humanitarinių ir socialinių mokslų temomis.

Visatekstė duomenų bazė, kurioje pateikiamos teminės knygų kolekcijos, Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (Organisation of Economic Co-operation and Development, OECD) statistikos duomenų bazės, statistinės lentelės, žurnalai, kiti OECD dokumentai.

Tai Oksfordo universiteto grožinės literatūros ir lingvistikos atvirosios prieigos talpykla, įkurta 1976 metais. Tūkstančiai išteklių 25 skirtingomis kalbomis.

Kai kuriems dokumentams vartotojas turi gauti raštišką depozitoriaus sutikimą.

Ši svetainė suteikia prieigą prie daugiau nei 40000 laisvos prieigos grožinės ir mokslinės literatūros el. knygų internete.

Akademinių atvirosios prieigos talpyklų direktorija.

Oxford University Press leidžiami įvairių mokslo sričių žurnalai.

Atvira prieiga prie mokslinių straipsnių.

Duomenų bazėje rasite anglų rašytojo, poeto ir dramaturgo Viljamo Šekspyro kūrinius.

Oxford Scholarship Online tai Oxford University Press leidžiamų elektroninių knygų kolecija. Tematika: humanitariniai, socialiniai, gamtos mokslai, medicina ir teisė.

Šiame archyve pateikiama daugiau nei 700 periodinių žurnalų meno, humanitarinių mokslų ir socialinių mokslų temomis.

Verkuyl, H. J., De Swart, H., Van Hout, A., 2005

Ravid, D., Bat-Zeev Shyldkrot, H., 2005

Vieną didžiausių nemokamų el. knygų kolekcijų talpinanti skaitmeninė biblioteka, kuriama nuo 1971 metų. Daugiausia leidinių yra anglų kalba, taip pat nemažai vokiečių, prancūzų, italų, ispanų, olandų, suomių, kinų kalbomis. Šiuo metu kolekcijoje yra daugiau nei 32000 laisvai skaitomų knygų.

Ši svetainė suteikia prieigą prie daugiau nei 5000 laisvos prieigos grožinės ir mokslinės literatūros el. knygų internete.

Atvirosios prieigos talpyklų registras pateikiantis daugiau nei 1000 nuorodų į įvairias institucines talpyklas visame pasaulyje.

Kalbos ir literatūros tyrinėjimai. Klaipėdos universiteto leidžiamas žurnalas

Kalbos, literatūros, reklamos, vertimo tyrinėjimai. Vilniaus universiteto Kauno fakulteto ir Jano Kochanovskio Kielcuose universiteto Humanitarinių mokslų fakulteto leidžiamas mokslinis žurnalas.

Tai skaitmeninė žurnalų kolekcija. Žurnalai pateikiami nuo 1800 metų.

Ispanijos nacionalinės mokslinių tyrimų tarybos (CSIC) leidžiamų mokslo žurnalų registras.

Arad, M., 2005

Vaikų literatūra. Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos leidžiamas žurnalas.

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Žurnalų sąrašas

VUB papildomai prenumeruoja:

• European Labour Law Journal
  • New Journal of European Criminal Law
  • The Stata Journal

Mokslinis žurnalas, pateikiantis naujausias mokslo aktualijų naujienas, mokslo tyrimų rezultatus ir komentarus.

Socialinių ir humanitarinių mokslų atvirosios prieigos žurnalai anglų kalba.

Van Geenhoven, V., 2006

Senoji Lietuvos literatūra. Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto leidžiamas leidinys

Saint-Dizier, P., 2006

žinynas / žodynas

Sketch Engine -  tekstynas, rekomenduojamas kalbininkams, leksikografams, vertėjams.

Iki 2022-04-01 prieiga finansuojama projekto ELEXIS (European lexicographic infrastructure) lėšomis.

Prieiga suteikiama VU bendruomenės nariams per VU autentifikavimo sistemą SSO

Minker, W., Bühler, D., Dybkjær, L., 2005

Duomenų bazėje yra leidyklų Springer Verlag ir Kluwer Academic Press visateksčiai moksliniai žurnalai biomedicinos, klinikinės medicinos, gamtos mokslų, fizikos, matematikos, inžinerijos, kompiuterijos, humanitarinių, socialinių mokslų ir kt. klausimais.

Žurnalų sąrašas

Įvairių mokslo sričių straipsniai.

Švedijos universitetų leidiniai: straipsniai, konferencijų medžiaga, disertacijos ir kt.

Mokslinė duomenų bazė, suteikianti prieigą prie įvairių mokslo sričių žurnalų.

Prieinamas turinys iš naujausių einamųjų metų numerių bei visos 20 paskutinių metų publikacijos.

Tautosaka. Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto leidžiamas leidinys