Naršoma filologija (dalykas)

Elektroninių laisvos prieigos knygų registras.

Elektroninių knygų direktorija yra nuolatos augantis laisvos prieigos knygų ir kitų dokumentų, randamų visame internete, katalogas. Dabar čia yra daugiau nei 10963 knygų.

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Prieinamų leidinių sąrašas

Nuotolinę prieigą prie duomenų bazės galima sukonfigūruoti  mobiliuose įrenginiuose. Plačiau apie šią galimybę.

Įvairių mokslo sričių senosios knygos.

Johns, A.; Massam, D.; Ndayiragije, J., 2006

Pateikiami akedeminiai žurnalai humanitarinių, socialinių mokslų, gamtos mokslų temomis. 80% pateikto turinio yra atvirosios prieigos.

Atviros prieigos talpykla, kurioje pateikiami moksliniai darbai, žurnalai, konferencijų medžiaga.

Kiss, K.É., 2006

Etnolingvistika, teksto lingvistika. Šiaulių universiteto leidžiamas žurnalas

Katz, M. J., 2006

Rojszczak,A.; Wolenski, J., 2005

Viso teksto knygos įvairiomis temomis.

Viso teksto knygos įvairiomis temomis. Kai kurios knygos gali būti pilnai neprieinamos dėl autorinių teisių apribojimų.

Lieber, R.; Štekauer, P., 2005

Skaitmeninė biblioteka, jungianti JAV universitetų bibliotekų išteklius.

Stanfordo universiteto leidyklos HighWire Press viso teksto atvirosios prieigos mokslinių žurnalų medicinos, biomedicinos, psichologijos, fizikos, socialinių mokslų ir kt. temomis straipsnių archyvas

Įvairių akademinių disciplinų atvirosios prieigos žurnalai, leidžiami Hindawi leidėjų koorporacijos.

Tai institucinė talpykla, kurioje pateikima aštuonių Honkongo universitetų mokslinė produkcija.

Humanistika. Kauno technologijos universiteto leidžiamas žurnalas

Moksliniai žurnalai įvairiomis humanistikos temomis

Booij, G.; van Marle, J., 2005

Booij, G.; Marle, J., 2005

Kolekcijoje pateikiami atvirosios prieigos straipsniai.

Berns, M.; Bot, K.; Hasebrink, U., 2007

Nivre, J., 2006

Macià, A. E.; Ramos, R. C.; Cervera, S. A., 2006

Guerrero, M., 2005

Šiuolaikiniai interdisciplininiai filosofijos ir literatūrologijos, sociokultūrinės antropologijos ir menotyros tyrinėjimai. Šiaulių universiteto leidžiamas žurnalas

Chilana, R., 2005

Tarptautinė aukštojo mokslo bibliografinė duomenų bazė

Įvairių mokslo sričių jaunųjų mokslininkų darbai. Šiaulių universiteto leidžiamas žurnalas

Leidyklos Cambridge University Press moksliniai žurnalai

Mokslinių žurnalų archyvas, kuriame kaupiami viso teksto straipsniai iš įvairių mokslo ir meno disciplinų.       Prenumeruojaos kolekcijos: Arts & Sciences I;  Arts & Sciences II; Arts & Sciences III; Arts & Sciences IV, Arts & Sciences V.

Dabartinės lietuvių kalbos funkcionavimo, bendrinės kalbos norminimo ir kalbos kultūros dalykai, kalbos ir visuomenės santykiai. Lietuvių kalbos instituto leidžiamas leidinys

Lietuvių kalbos tyrinėjimai. Vilniaus universiteto leidžiamas leidinys

Slavų kalbų tyrinėjimai. Vilniaus universiteto leidžiamas leidinys

Germanų ir romėnų kalbų tyrinėjimai. Vilniaus universiteto leidžiamas leidinys