Naršoma fizika (dalykas)

Moksliniai fizikos ir astronomijos srities žurnalai

Įvairių mokslo sričių jaunųjų mokslininkų darbai. Šiaulių universiteto leidžiamas žurnalas

Mittelstaedt, P., Weingartner, P. A., 2005

Atvirosios prieigos žurnalai klinikinės medicinos, bioinformatikos, biologijos, chemijos, farmakologijos, sistemų biologijos, informatikos, virusologijos, kompiuterinės biologijos ir kt. temomis.

Pateikiami skaitmeniniai rinkiniai.

Lietuvos mokslo institucijų mokslinės publikacijos ir studijų baigiamieji darbai

VU bibliotekos kuriama lietuviškų periodinių leidinių, išleistų Lietuvoje 1908 m. ir Mažojoje Lietuvoje 1912–1913 m., straipsnių bibliografinė duomenų bazė

Fizika. Lietuvos fizikų draugijos ir Lietuvos mokslų akademijos leidžiamas žurnalas

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai (1994-2002)

Bazėje yra 768 087 bibliografiniai įrašai, informuojantys apie publikacijas Lietuvoje leidžiamuose periodiniuose leidiniuose. Prieiga prie bazės laisva, vartotojo vardas guest, slaptažodis guest.

Pateikti straipsniai, konferencijų medžiaga, disertacijos humanitarinių ir socialinių moklslų temomis, inžinerijos ir biomedicinos moksliniai tyrimai.

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Matavimai. Kauno technologijos universiteto leidžiamas žurnalas

Rusijos matematikos mokslų viso teksto straipsnių portalas. Taikomas 3 metų draudimo periodas (negalima skaityti viso teksto straipsnių).

Medžiagotyra. Kauno technologijos universiteto leidžiamas žurnalas

Įvairių mokslo sričių tyrinėjimai. Vilniaus Gedimino technikos universiteto leidžiamas žurnalas

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Įvairių mokslo sričių empiriniai duomenys ir kita su moksliniais tyrimais susijusi informacija

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai nuo 2003 metų

Aeronautikos ir kosmonautikos mokslų sričių visateksčiai dokumentai, citatos, vaizdo įrašai.

Suteikiama prieiga prie daugiau nei 4000 mokslinių šaltinių internete. Kai kurias knygas PDF formatu galima atsisiųsti nemokamai.

Moksliniai žurnalai apimantys įvairias mokslų ir technologijų sritis.

Prieinamas turinys iš naujausių einamųjų metų numerių bei visos publikacijos per ketverius ankstesnius metus.

JAV ir kitų valstybių laikraščių straipsniai

Pateikiami moksliniai tyrimai, magistro darbai iš Norvegijos universiteto bibliotekų.