Naršoma fizika (dalykas)

Moksliniai fizikos ir astronomijos srities žurnalai

Įvairių mokslo sričių jaunųjų mokslininkų darbai. Šiaulių universiteto leidžiamas žurnalas

Mittelstaedt, P., Weingartner, P. A., 2005

Atvirosios prieigos žurnalai klinikinės medicinos, bioinformatikos, biologijos, chemijos, farmakologijos, sistemų biologijos, informatikos, virusologijos, kompiuterinės biologijos ir kt. temomis.

Pateikiami skaitmeniniai rinkiniai.

Lietuvos mokslo institucijų mokslinės publikacijos ir studijų baigiamieji darbai

VU bibliotekos kuriama lietuviškų periodinių leidinių, išleistų Lietuvoje 1908 m. ir Mažojoje Lietuvoje 1912–1913 m., straipsnių bibliografinė duomenų bazė

Fizika. Lietuvos fizikų draugijos ir Lietuvos mokslų akademijos leidžiamas žurnalas

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai (1994-2002)

Bazėje yra 768 087 bibliografiniai įrašai, informuojantys apie publikacijas Lietuvoje leidžiamuose periodiniuose leidiniuose. Prieiga prie bazės laisva, vartotojo vardas guest, slaptažodis guest.

Pateikti straipsniai, konferencijų medžiaga, disertacijos humanitarinių ir socialinių moklslų temomis, inžinerijos ir biomedicinos moksliniai tyrimai.

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Matavimai. Kauno technologijos universiteto leidžiamas žurnalas

Rusijos matematikos mokslų viso teksto straipsnių portalas. Taikomas 3 metų draudimo periodas (negalima skaityti viso teksto straipsnių).

Medžiagotyra. Kauno technologijos universiteto leidžiamas žurnalas

Įvairių mokslo sričių tyrinėjimai. Vilniaus Gedimino technikos universiteto leidžiamas žurnalas

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Įvairių mokslo sričių empiriniai duomenys ir kita su moksliniais tyrimais susijusi informacija

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai nuo 2003 metų

Aeronautikos ir kosmonautikos mokslų sričių visateksčiai dokumentai, citatos, vaizdo įrašai.

Suteikiama prieiga prie daugiau nei 4000 mokslinių šaltinių internete. Kai kurias knygas PDF formatu galima atsisiųsti nemokamai.

Moksliniai žurnalai apimantys įvairias mokslų ir technologijų sritis.

Prieinamas turinys iš naujausių einamųjų metų numerių bei visos publikacijos per ketverius ankstesnius metus.

JAV ir kitų valstybių laikraščių straipsniai

Pateikiami moksliniai tyrimai, magistro darbai iš Norvegijos universiteto bibliotekų.

OER Commons buvo sukurtas 2007 m. kaip studijų medžiagos tinklas. Čia galima rasti ne tik vadovėlius, bet ir paskaitų konspektus, visą universitetų kursų medžiagą, vidurinių bei pradinių mokyklų pamokų planus.

Akademinių atvirosios prieigos talpyklų direktorija.

Oxford University Press leidžiami įvairių mokslo sričių žurnalai.

Atvira prieiga prie mokslinių straipsnių.

Demopoulos, W., Pitowsky, I., 2006

Atvirosios prieigos talpyklų registras pateikiantis daugiau nei 1000 nuorodų į įvairias institucines talpyklas visame pasaulyje.

Tai skaitmeninė žurnalų kolekcija. Žurnalai pateikiami nuo 1800 metų.

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Žurnalų sąrašas

VUB papildomai prenumeruoja:

• European Labour Law Journal
  • New Journal of European Criminal Law
  • The Stata Journal

Mokslinis žurnalas, pateikiantis naujausias mokslo aktualijų naujienas, mokslo tyrimų rezultatus ir komentarus.

American Association for the Advancement of Science (AAAS) leidžiamas viso teksto įvairių sričių mokslo žurnalas.

Elsevier Science, Academic Press ir kitų mokslinių leidyklų žurnalų visateksčiai straipsniai.

Tai citavimo informacijos duomenų bazė.

Tarptautinės optikos ir fotonikos draugijos (SPIE) leidžiami viso teksto moksliniai žurnalai, konferencijų medžiaga.

Tarptautinės optikos ir fotonikos draugijos (SPIE) leidžiamos viso teksto elektronines knygos.

Duomenų bazėje yra leidyklų Springer Verlag ir Kluwer Academic Press visateksčiai moksliniai žurnalai biomedicinos, klinikinės medicinos, gamtos mokslų, fizikos, matematikos, inžinerijos, kompiuterijos, humanitarinių, socialinių mokslų ir kt. klausimais.

Žurnalų sąrašas

Įvairių mokslo sričių straipsniai.

Springer duomenų bazės atviros prieigos moksliniai žurnalai

Švedijos universitetų leidiniai: straipsniai, konferencijų medžiaga, disertacijos ir kt.

Mokslinė duomenų bazė, suteikianti prieigą prie įvairių mokslo sričių žurnalų.

Prieinamas turinys iš naujausių einamųjų metų numerių bei visos 20 paskutinių metų publikacijos.

Laisvos prieigos knygos, daugiausia tiksliųjų mokslų.

Kolekcijoje pateikiama daugiau nei 30 000 įvairiu Alberto Einšeino dokumentų.

Laisvos prieigos vadovėliai įvairimis temomis.

atvirosios prieigos duomenų archyvas

The New York Times leidžiamų laikraščių archyvas.

Pensilvanijos universiteto bibliotekos katalogas su daugiau nei 40 000 laisvos prieigos knygų ir vadovėlių.

Floridos valsijos projektas. laisvos prieigos vadovėlių ir kitų skaitmeninių resursų talpykla, kurioje galima vykdyti paiešką.