Naršoma gamtos mokslai (dalykas)

Atvirosios prieigos knygų katalogas, kuriame pateikiamos įvairių mokslo sričių visatekstės elektroninės knygos.

Duomenų bazėje galima ieškoti mokslo publikacijų ir studentų magistro darbų tezių iš 34 aukštųjų mokyklų (daugiausia Skandinavijos).

Kolekcijoje pateikiamos tezės bei disertacijos.

Kembridžo universiteto saugykla.

Kolekciją sudaro įvairių mokslo sričių elektroninės knygos. Pateikiama daugiau nei 60 000 el. knygų.

Lietuvos akademinės elektroninės bibliotekos EBSCOhost el. knygų katalogas

Knygų parsisiuntimo instrukcija (PDF angl.k.)

Tai atvirosios prieigos talpykla, kurioje pateikiama mokslinė literatūra.

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Prieinamų leidinių sąrašas

Nuotolinę prieigą prie duomenų bazės galima sukonfigūruoti  mobiliuose įrenginiuose. Plačiau apie šią galimybę.

Įvairių mokslo sričių senosios knygos.

Atviros prieigos talpykla, kurioje pateikiami moksliniai darbai, žurnalai, konferencijų medžiaga.

Gamtamokslinis ugdymas. Mokslinio metodinio centro "Scientia Educologica" leidžiamas žurnalas

Geografija. Lietuvos mokslų akademijos, Vilniaus universiteto, Geologijos ir geografijos instituto leidžiamas žurnalas

Geografija. Geologijos ir geografijos instituto ir Lietuvos geografų draugijos leidžiamas leidinys

Tyrinėjimai, apimantys visus žmogaus poveikio aplinkai aspektus

Henke W.; Tattersall, I., 2005

Skaitmeninė biblioteka, jungianti JAV universitetų bibliotekų išteklius.

Pumain, D., 2006

Stanfordo universiteto leidyklos HighWire Press viso teksto atvirosios prieigos mokslinių žurnalų medicinos, biomedicinos, psichologijos, fizikos, socialinių mokslų ir kt. temomis straipsnių archyvas

Įvairių akademinių disciplinų atvirosios prieigos žurnalai, leidžiami Hindawi leidėjų koorporacijos.

Tai institucinė talpykla, kurioje pateikima aštuonių Honkongo universitetų mokslinė produkcija.

Tarptautinio grudų tyrimų instituto atograzų klimato zonai institutucinė talpykla, pateikianti ne galutinę, jau publikuotą straipsnio versiją, bet preprintą - jau recenzuotą, bet dar nepublikuotą ir galutinai nesuredaguotą straipsnio versiją.

Kolekcijoje pateikiami atvirosios prieigos straipsniai.

Arts, B.; Leroy, P., 2006

Berry, R. A.; Kant, Sh., 2005