Naršoma geografija (dalykas)

enciklopedija

Įvairių mokslo sričių senosios knygos.

Pateikiami akedeminiai žurnalai humanitarinių, socialinių mokslų, gamtos mokslų temomis. 80% pateikto turinio yra atvirosios prieigos.

Atviros prieigos talpykla, kurioje pateikiami moksliniai darbai, žurnalai, konferencijų medžiaga.

Geografija. Geologijos ir geografijos instituto ir Lietuvos geografų draugijos leidžiamas leidinys

Žurnale Geologija. Geografija spausdinami moksliniai straipsniai petrologijos, mineralogijos, geochemijos, mineralinių išteklių, tektonikos, stratigrafijos, sedimentologijos, hidrogeologijos, geofizikos, inžinerinės geologijos, patentologijos, gamtinės geografijos, kraštovaizdžio geografijos, visuomeninės geografijos, kraštotvarkos, kartografijos, geografijos informacijos mokslų, aplinkotyros ir geografijos edukacijos temomis.

Testavimo metu prieinama GeoScienceWorld viso teksto geomokslų srities žurnalų kolekcija ir GeoRef rodyklė, kurioje daugiau nei prie 4 mln. įrašų.

Prieiga suteikta iki 2020 m. gruodžio 30 d.

Bae, C. C.; Richardson, H. W., 2005

Tyrinėjimai, apimantys visus žmogaus poveikio aplinkai aspektus

Skaitmeninė biblioteka, jungianti JAV universitetų bibliotekų išteklius.

Įvairių akademinių disciplinų atvirosios prieigos žurnalai, leidžiami Hindawi leidėjų koorporacijos.

Tai institucinė talpykla, kurioje pateikima aštuonių Honkongo universitetų mokslinė produkcija.

Tarptautinio grudų tyrimų instituto atograzų klimato zonai institutucinė talpykla, pateikianti ne galutinę, jau publikuotą straipsnio versiją, bet preprintą - jau recenzuotą, bet dar nepublikuotą ir galutinai nesuredaguotą straipsnio versiją.

Kolekcijoje pateikiami atvirosios prieigos straipsniai.

Tarptautinė aukštojo mokslo bibliografinė duomenų bazė

Japonisjos istorinių žemėlapių kolekcija.

Įvairių mokslo sričių jaunųjų mokslininkų darbai. Šiaulių universiteto leidžiamas žurnalas

Mokslinių žurnalų archyvas, kuriame kaupiami viso teksto straipsniai iš įvairių mokslo ir meno disciplinų.       Prenumeruojamos kolekcijos: Arts & Sciences I;  Arts & Sciences II; Arts & Sciences III; Arts & Sciences IV, Arts & Sciences V.

Boschma, R. A.; Kloosterman, R. C., 2005

Pateikiami skaitmeniniai rinkiniai.

Lietuvos mokslo institucijų mokslinės publikacijos ir studijų baigiamieji darbai

VU bibliotekos kuriama lietuviškų periodinių leidinių, išleistų Lietuvoje 1908 m. ir Mažojoje Lietuvoje 1912–1913 m., straipsnių bibliografinė duomenų bazė

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai (1994-2002)

Bazėje yra 768 087 bibliografiniai įrašai, informuojantys apie publikacijas Lietuvoje leidžiamuose periodiniuose leidiniuose. Prieiga prie bazės laisva, vartotojo vardas guest, slaptažodis guest.

žinynas / žodynas