Naršoma geografija (dalykas)

Skaitmeninėje bibliotekoje pateikimos skenuotos knygos, rankraščiai, žemėlapiai ir kt . dokumentai.

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Reggiani, A., Schintler, L. A., 2005

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Įvairių mokslo sričių empiriniai duomenys ir kita su moksliniais tyrimais susijusi informacija

Socialinių, technologijos ir biomedicinos mokslų tyrimai. Kauno kolegijos ir Lietuvos švietimo ir mokslo ministerijos leidžiamas žurnalas

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai nuo 2003 metų

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Didžiosios Britanijos nacionalinis angliavandenilių duomenų archyvas.

Moksliniai žurnalai apimantys įvairias mokslų ir technologijų sritis.

Prieinamas turinys iš naujausių einamųjų metų numerių bei visos publikacijos per ketverius ankstesnius metus. Galima jungtis tik iš VU tinklo kompiuterių.

JAV ir kitų valstybių laikraščių straipsniai

Pateikiami moksliniai tyrimai, magistro darbai iš Norvegijos universiteto bibliotekų.

Ši svetainė suteikia prieigą prie daugiau nei 40000 laisvos prieigos grožinės ir mokslinės literatūros el. knygų internete.

Akademinių atvirosios prieigos talpyklų direktorija.

Oxford University Press leidžiami įvairių mokslo sričių žurnalai.

Atvira prieiga prie mokslinių straipsnių.

Šiame archyve pateikiama daugiau nei 700 periodinių žurnalų meno, humanitarinių mokslų ir socialinių mokslų temomis.

Kandel, W. A., Brown, D. L., 2006

Humphrys, G., Williams, M., 2005

Vieną didžiausių nemokamų el. knygų kolekcijų talpinanti skaitmeninė biblioteka, kuriama nuo 1971 metų. Daugiausia leidinių yra anglų kalba, taip pat nemažai vokiečių, prancūzų, italų, ispanų, olandų, suomių, kinų kalbomis. Šiuo metu kolekcijoje yra daugiau nei 32000 laisvai skaitomų knygų.

Felsenstein, D., Portnov, B. A., 2005

Atvirosios prieigos talpyklų registras pateikiantis daugiau nei 1000 nuorodų į įvairias institucines talpyklas visame pasaulyje.

Tai skaitmeninė žurnalų kolekcija. Žurnalai pateikiami nuo 1800 metų.

Ispanijos nacionalinės mokslinių tyrimų tarybos (CSIC) leidžiamų mokslo žurnalų registras.

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Žurnalų sąrašas

VUB papildomai prenumeruoja:

• European Labour Law Journal
  • New Journal of European Criminal Law
  • The Stata Journal

Mokslinis žurnalas, pateikiantis naujausias mokslo aktualijų naujienas, mokslo tyrimų rezultatus ir komentarus.

Westlund, H., 2006

Borgmann, C. H., 2005

Fischer, M. M., 2006

Duomenų bazėje yra leidyklų Springer Verlag ir Kluwer Academic Press visateksčiai moksliniai žurnalai biomedicinos, klinikinės medicinos, gamtos mokslų, fizikos, matematikos, inžinerijos, kompiuterijos, humanitarinių, socialinių mokslų ir kt. klausimais.

Žurnalų sąrašas

Įvairių mokslo sričių straipsniai.

Švedijos universitetų leidiniai: straipsniai, konferencijų medžiaga, disertacijos ir kt.

Mokslinė duomenų bazė, suteikianti prieigą prie įvairių mokslo sričių žurnalų.

Prieinamas turinys iš naujausių einamųjų metų numerių bei visos 20 paskutinių metų publikacijos.

Laisvos prieigos knygos, daugiausia tiksliųjų mokslų.

Black, G., 2004

atvirosios prieigos duomenų archyvas

The New York Times leidžiamų laikraščių archyvas.

Pensilvanijos universiteto bibliotekos katalogas su daugiau nei 40 000 laisvos prieigos knygų ir vadovėlių.

Tsenkova, S., Nedovic-Budic, Z., 2006

Tai skaitmenine biblioteka, kurioje pateikiami Farerų salų, Grenlandijos ir Islandijos periodiniai leidiniai, laikraščiai.

Vikiknygų projektas Lietuvoje pradėtas kurti 2005 m. Tai atvirojo turinio elektroninių vadovėlių rinkinys, kuriuos galima naudoti klasėse, akredituotose įstaigose, namuose, Vikiuniversiteto paskaitoms arba savarankiškam mokymuisi. Čia esančios knygos nėra saugomos nuosavybės teisių, joms taikoma GNU Laisvos dokumentacijos licencija, todėl šių vadovėlių tekstą gali bet kas kopijuoti, keisti ar naudoti kituose darbuose.

enciklopedija

Pasaulio šalių enciklopedija

Vilniaus universiteto bakalauro, magistro darbai

Dėl darbų talpinimo kreipkitės į Informacinių technologijų taikymo centrą, tel. 236 6200 arba el. paštu e-klausimai@vu.lt

Citavimo informacijos duomenų bazė, į kurią įeina Science Citation Index Expanded, Social Science Citation Index, Arts & Humanities Citation Index, Conference Proceeding Citation Index - Science Edition & Social Science & Humanities Edition.Prieinami duomenys nuo 1990 m.

Įvairių mokslo sričių žurnalai

Įvairių mokslo sričių elektroninės knygos

Tai atviros prieigos talpykla, kurioje pateikiami moksliniai tyrimai bei mokslinės publikacijos.