Naršoma geologija (dalykas)

Verslo, ekonomikos, socialinių, humanitarinių, tiksliųjų ir taikomųjų mokslų sričių laisvos prieigos vadovėliai, leidžiami leidėjo Flat World Knowledge.

Geodezija ir kartografija. Vilniaus Gedimino technikos universiteto leidžiamas žurnalas

Geologija. Lietuvos mokslų akademijos, Vilniaus universiteto, Geologijos ir geografijos instituto ir Lietuvos geologijos tarnybos leidžiamas žurnalas

Geologija. Lietuvos geologų sąjungos leidžiamas žurnalas

Tyrinėjimai, apimantys visus žmogaus poveikio aplinkai aspektus

Skaitmeninė biblioteka, jungianti JAV universitetų bibliotekų išteklius.

Įvairių akademinių disciplinų atvirosios prieigos žurnalai, leidžiami Hindawi leidėjų koorporacijos.

Tai institucinė talpykla, kurioje pateikima aštuonių Honkongo universitetų mokslinė produkcija.

Kolekcijoje pateikiami atvirosios prieigos straipsniai.

Įvairių mokslo sričių jaunųjų mokslininkų darbai. Šiaulių universiteto leidžiamas žurnalas

Mokslinių žurnalų archyvas, kuriame kaupiami viso teksto straipsniai iš įvairių mokslo ir meno disciplinų.       Prenumeruojaos kolekcijos: Arts & Sciences I;  Arts & Sciences II; Arts & Sciences III; Arts & Sciences IV, Arts & Sciences V.

Pateikiami skaitmeniniai rinkiniai.

Lietuvos mokslo institucijų mokslinės publikacijos ir studijų baigiamieji darbai

VU bibliotekos kuriama lietuviškų periodinių leidinių, išleistų Lietuvoje 1908 m. ir Mažojoje Lietuvoje 1912–1913 m., straipsnių bibliografinė duomenų bazė

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai (1994-2002)

Bazėje yra 768 087 bibliografiniai įrašai, informuojantys apie publikacijas Lietuvoje leidžiamuose periodiniuose leidiniuose. Prieiga prie bazės laisva, vartotojo vardas guest, slaptažodis guest.

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Įvairių mokslo sričių empiriniai duomenys ir kita su moksliniais tyrimais susijusi informacija

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai nuo 2003 metų

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Didžiosios Britanijos nacionalinis angliavandenilių duomenų archyvas.

Moksliniai žurnalai apimantys įvairias mokslų ir technologijų sritis.

Prieinamas turinys iš naujausių einamųjų metų numerių bei visos publikacijos per ketverius ankstesnius metus.

JAV ir kitų valstybių laikraščių straipsniai

Pateikiami moksliniai tyrimai, magistro darbai iš Norvegijos universiteto bibliotekų.

Oxford University Press leidžiami įvairių mokslo sričių žurnalai.

Atvira prieiga prie mokslinių straipsnių.