Naršoma informatika (dalykas)

Tai institucinė talpykla, kurioje pateikima aštuonių Honkongo universitetų mokslinė produkcija.

Tarptautinio grudų tyrimų instituto atograzų klimato zonai institutucinė talpykla, pateikianti ne galutinę, jau publikuotą straipsnio versiją, bet preprintą - jau recenzuotą, bet dar nepublikuotą ir galutinai nesuredaguotą straipsnio versiją.

Kolekcijoje pateikiami atvirosios prieigos straipsniai.

Mokslinė literatūra elektros inžinerijos ir technologijų temomis

Informacijos mokslai. Vilniaus universiteto leidžiamas leidinys

Informacinės technologijos. Kauno technologijos universiteto leidžiamas žurnalas

Informatika. Matematikos ir informatikos instituto ir Lietuvos mokslų akademijos leidžiamas žurnalas

Informatika ir mokymas. Matematikos ir informatikos instituto ir Lietuvos mokslų akademijos leidžiamas žurnalas

Frew, A. J., 2005

Hitz, M.; Murphy, J.; Sigala, M., 2006

Kock, N., 2007

Pathak, J., 2005

Hoek, W. 2005

Llerena, P.; Matt, M., 2005

Brenner, W.; Pilgram, U.; Zarnekow, R., 2006

Tarptautinė aukštojo mokslo bibliografinė duomenų bazė

Įvairių mokslo sričių jaunųjų mokslininkų darbai. Šiaulių universiteto leidžiamas žurnalas

Mokslinių žurnalų archyvas, kuriame kaupiami viso teksto straipsniai iš įvairių mokslo ir meno disciplinų.       Prenumeruojaos kolekcijos: Arts & Sciences I;  Arts & Sciences II; Arts & Sciences III; Arts & Sciences IV, Arts & Sciences V.

Pateikiami skaitmeniniai rinkiniai.

Bibliotekininkystės ir informacijos mokslų duomenų bazė

Lietuvos mokslo institucijų mokslinės publikacijos ir studijų baigiamieji darbai

VU bibliotekos kuriama lietuviškų periodinių leidinių, išleistų Lietuvoje 1908 m. ir Mažojoje Lietuvoje 1912–1913 m., straipsnių bibliografinė duomenų bazė

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai (1994-2002)

Bazėje yra 768 087 bibliografiniai įrašai, informuojantys apie publikacijas Lietuvoje leidžiamuose periodiniuose leidiniuose. Prieiga prie bazės laisva, vartotojo vardas guest, slaptažodis guest.