Naršoma informatika (dalykas)

Kolekcijoje pateikiamos Miuncheno universiteto diseratacijos

Skaitmeninėje saugykloje pateikiami įvairūs moksliniai tyrimai, publikacijos bei kiti moksliniai darbai.

McMaster universiteto institucine talpykla.

Paderbono universiteto bibliotekos skaitmeninė kolekcija. Pateikiami žurnalų straipsniai, monografijos, disertacijos ir kt. dokumentai.

Atvirosios prieigos knygų katalogas, kuriame pateikiamos įvairių mokslo sričių visatekstės elektroninės knygos.

Duomenų bazėje galima ieškoti mokslo publikacijų ir studentų magistro darbų tezių iš 34 aukštųjų mokyklų (daugiausia Skandinavijos).

Kolekcijoje pateikiamos tezės bei disertacijos.

Kembridžo universiteto saugykla.

Kolekciją sudaro daugiau nei 33 000 pavadinimų Cambridge University Press ir jų partnerių leidžiamos elektroninės knygos įvairiomis temomis.

Prieiga suteikiama iki 2020 m. birželio 31 d.

Prieinamų leidinių sąrašas

2016 m. įsigytos knygos (pdf) (xlsx)

2019 m. įsigytos knygos (xlsx)

Kolekciją sudaro įvairių mokslo sričių elektroninės knygos. Pateikiama daugiau nei 60 000 el. knygų.

Lietuvos akademinės elektroninės bibliotekos EBSCOhost el. knygų katalogas

Knygų parsisiuntimo instrukcija (PDF angl.k.)

Tai atvirosios prieigos talpykla, kurioje pateikiama mokslinė literatūra.

Prancūzijos mokslinių organizacijų leidžiamas visatekstis mokslinis žurnalas Astronomy & Astrophysics.

Elektroninių laisvos prieigos knygų registras.

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Prieinamų leidinių sąrašas

Nuotolinę prieigą prie duomenų bazės galima sukonfigūruoti  mobiliuose įrenginiuose. Plačiau apie šią galimybę.

Įvairių mokslo sričių senosios knygos.

Atviros prieigos talpykla, kurioje pateikiami moksliniai darbai, žurnalai, konferencijų medžiaga.

Prieiga prie seminarų, konferencijų įvairiomis temomis.

Atvirosios prieigos medicinos mokslų žurnalai.

Didelė kolekcija matematikos, technikos, programavimo, inžinerijos ir kt. sričių laisvos prieigos el. knygų.

Laisvos prieigos knygos bei vadovėliai kompiuterių mokslų, inžinerijos ir programavimo temomis

Viso teksto knygos įvairiomis temomis.

Preissl, B.; Müller, J., 2006

Avis, D.; Hertz, A.; Marcotte, O., 2005

Skaitmeninė biblioteka, jungianti JAV universitetų bibliotekų išteklius.

Įvairių akademinių disciplinų atvirosios prieigos žurnalai, leidžiami Hindawi leidėjų koorporacijos.