Naršoma informatika (dalykas)

Tai institucinė talpykla, kurioje pateikima aštuonių Honkongo universitetų mokslinė produkcija.

Tarptautinio grudų tyrimų instituto atograzų klimato zonai institutucinė talpykla, pateikianti ne galutinę, jau publikuotą straipsnio versiją, bet preprintą - jau recenzuotą, bet dar nepublikuotą ir galutinai nesuredaguotą straipsnio versiją.

Kolekcijoje pateikiami atvirosios prieigos straipsniai.

Mokslinė literatūra elektros inžinerijos ir technologijų temomis

Informacijos mokslai. Vilniaus universiteto leidžiamas leidinys

Informacinės technologijos. Kauno technologijos universiteto leidžiamas žurnalas

Informatika. Matematikos ir informatikos instituto ir Lietuvos mokslų akademijos leidžiamas žurnalas

Informatika ir mokymas. Matematikos ir informatikos instituto ir Lietuvos mokslų akademijos leidžiamas žurnalas

Frew, A. J., 2005

Hitz, M.; Murphy, J.; Sigala, M., 2006

Kock, N., 2007

Pathak, J., 2005

Hoek, W. 2005

Llerena, P.; Matt, M., 2005

Brenner, W.; Pilgram, U.; Zarnekow, R., 2006

Tarptautinė aukštojo mokslo bibliografinė duomenų bazė

Įvairių mokslo sričių jaunųjų mokslininkų darbai. Šiaulių universiteto leidžiamas žurnalas

Mokslinių žurnalų archyvas, kuriame kaupiami viso teksto straipsniai iš įvairių mokslo ir meno disciplinų.       Prenumeruojaos kolekcijos: Arts & Sciences I;  Arts & Sciences II; Arts & Sciences III; Arts & Sciences IV, Arts & Sciences V.

Pateikiami skaitmeniniai rinkiniai.

Bibliotekininkystės ir informacijos mokslų duomenų bazė

Lietuvos mokslo institucijų mokslinės publikacijos ir studijų baigiamieji darbai

VU bibliotekos kuriama lietuviškų periodinių leidinių, išleistų Lietuvoje 1908 m. ir Mažojoje Lietuvoje 1912–1913 m., straipsnių bibliografinė duomenų bazė

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai (1994-2002)

Bazėje yra 768 087 bibliografiniai įrašai, informuojantys apie publikacijas Lietuvoje leidžiamuose periodiniuose leidiniuose. Prieiga prie bazės laisva, vartotojo vardas guest, slaptažodis guest.

Nickel, S., Puerto, J., 2005

Vanderveken, D., 2005

Trcek, D., 2006

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Matematinis modeliavimas ir analizė. Vilniaus Gedimino technikos universiteto ir Matematikos ir informatikos instituto leidžiamas žurnalas

Mechanika. Kauno technologijos universiteto leidžiamas žurnalas

Alba, E., Martí, R., 2006

Andriessen, J.H. E., Vartiainen, M., 2006

Įvairių mokslo sričių tyrinėjimai. Vilniaus Gedimino technikos universiteto leidžiamas žurnalas

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Įvairių mokslo sričių empiriniai duomenys ir kita su moksliniais tyrimais susijusi informacija

Socialinių, technologijos ir biomedicinos mokslų tyrimai. Kauno kolegijos ir Lietuvos švietimo ir mokslo ministerijos leidžiamas žurnalas

Stock, O., Zancanaro, M., 2005

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai nuo 2003 metų

Suteikiama prieiga prie daugiau nei 4000 mokslinių šaltinių internete. Kai kurias knygas PDF formatu galima atsisiųsti nemokamai.

Lenard, T. M., May, R. J., 2006

JAV ir kitų valstybių laikraščių straipsniai

Netiesiniai procesai. Matematikos ir informatikos instituto leidžiamas žurnalas

Pateikiami moksliniai tyrimai, magistro darbai iš Norvegijos universiteto bibliotekų.

OER Commons buvo sukurtas 2007 m. kaip studijų medžiagos tinklas. Čia galima rasti ne tik vadovėlius, bet ir paskaitų konspektus, visą universitetų kursų medžiagą, vidurinių bei pradinių mokyklų pamokų planus.