Naršoma informatika (dalykas)

JAV ir kitų valstybių laikraščių straipsniai

Netiesiniai procesai. Matematikos ir informatikos instituto leidžiamas žurnalas

Pateikiami moksliniai tyrimai, magistro darbai iš Norvegijos universiteto bibliotekų.

Tai daugiau nei 525 pavadinimų inžinerijos ir informatikos sričių elektroninių knygų kolekcija, pasiekiama IEEE Xplore platformoje.

Testuojama iki 2020 m. birželio 30 d.

OER Commons buvo sukurtas 2007 m. kaip studijų medžiagos tinklas. Čia galima rasti ne tik vadovėlius, bet ir paskaitų konspektus, visą universitetų kursų medžiagą, vidurinių bei pradinių mokyklų pamokų planus.

Informatikos olimpiados. Matematikos ir informatikos instituto leidžiamas žurnalas

Atvirosios prieigos institucinė talpykla.

Oxford University Press leidžiami įvairių mokslo sričių žurnalai.

Prieinamas turinys nuo 1996 m. iki naujausių numerių.

Atvira prieiga prie mokslinių straipsnių.

Girard, A., Sansò, B., Vazquez-Abad, F., 2005

Seifert, S., 2006

Įvairių mokslo sričių duomenų bazių rinkinys, prieinamas vienoje platformoje.

Testuojama iki 2020 m. birželio 26 d.

Thielscher, M., 2005

Atvirosios prieigos talpyklų registras pateikiantis daugiau nei 1000 nuorodų į įvairias institucines talpyklas visame pasaulyje.

Tai skaitmeninė žurnalų kolekcija. Žurnalai pateikiami nuo 1800 metų.

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Žurnalų sąrašas

Papildomai prenumeruojami žurnalai:

• European Labour Law Journal
  • New Journal European criminal Law
  • Journal of Marketing
  • Journal of Marketing Research

Mokslinis žurnalas, pateikiantis naujausias mokslo aktualijų naujienas, mokslo tyrimų rezultatus ir komentarus.

American Association for the Advancement of Science (AAAS) leidžiamas viso teksto įvairių sričių mokslo žurnalas.

Prieiga suteikta prie 256 įvairių sričių vadovėlių ScienceDirect platformoje.

Prieinami leidiniai

Laikonoji prieiga suteikta iki 2020 m. birželio 15 d.

Vervest, P. H. M., van Heck, E., Preiss, K., Pau, L.-F., 2005

Kaliszewski, I., 2006

Tarptautinės optikos ir fotonikos draugijos (SPIE) leidžiami viso teksto moksliniai žurnalai, konferencijų medžiaga.

Minker, W., Bühler, D., Dybkjær, L., 2005

Duomenų bazėje yra leidyklų Springer Verlag ir Kluwer Academic Press visateksčiai moksliniai žurnalai biomedicinos, klinikinės medicinos, gamtos mokslų, fizikos, matematikos, inžinerijos, kompiuterijos, humanitarinių, socialinių mokslų ir kt. klausimais.

Žurnalų sąrašas

Įvairių mokslo sričių straipsniai.

Švedijos universitetų leidiniai: straipsniai, konferencijų medžiaga, disertacijos ir kt.

Mokslinė duomenų bazė, suteikianti prieigą prie įvairių mokslo sričių žurnalų.

Prieinamas turinys nuo 1997 m.

Kolekciją sudaro daugiau nei 700 pavadinimų vadovėlių HTML formatu.

Testuojama iki 2020 m. birželio 30 d.

Namatame, A., Kaizouji, T., Aruka, Y., 2006

Cooper, R., Madden, G., Lloyd, A., Schipp, M., 2006

Ekonomikos, finansų, verslo, technologijų srities žurnalas.

Šiuo žurnalu vienu metu gali naudotis tik vienas vartotojas.

Dėl prisijungimo vardo ir slaptažodžio kreiptis į MKIC ekonomikos skaityklos darbuotojus.

Johansson, B., Karlsson, C., Stough, R., 2006

Laisvos prieigos vadovėliai įvairimis temomis.

Dutta, S., de Meyer, A., Jain, A., Richter, G., 2006

Floridos valsijos projektas. laisvos prieigos vadovėlių ir kitų skaitmeninių resursų talpykla, kurioje galima vykdyti paiešką.

Kuhlin, B., Thielmann, H., 2005

Tai skaitmenine biblioteka, kurioje pateikiami Farerų salų, Grenlandijos ir Islandijos periodiniai leidiniai, laikraščiai.

Vikiknygų projektas Lietuvoje pradėtas kurti 2005 m. Tai atvirojo turinio elektroninių vadovėlių rinkinys, kuriuos galima naudoti klasėse, akredituotose įstaigose, namuose, Vikiuniversiteto paskaitoms arba savarankiškam mokymuisi. Čia esančios knygos nėra saugomos nuosavybės teisių, joms taikoma GNU Laisvos dokumentacijos licencija, todėl šių vadovėlių tekstą gali bet kas kopijuoti, keisti ar naudoti kituose darbuose.

VDU elektroninių knygų kolekcija, humanitarinių, socialinių ir fizinių mokslų temomis.

Vilniaus universiteto bakalauro, magistro darbai

Dėl darbų talpinimo kreipkitės į Informacinių technologijų taikymo centrą, tel. 236 6200 arba el. paštu e-klausimai@vu.lt

Citavimo informacijos duomenų bazė, į kurią įeina Science Citation Index Expanded, Social Science Citation Index, Arts & Humanities Citation Index, Conference Proceeding Citation Index - Science Edition & Social Science & Humanities Edition.Prieinami duomenys nuo 1990 m.

Įvairių mokslo sričių žurnalai. Prieinamas turinys nuo 1997 m. iki naujausių numerių.

Įvairių mokslo sričių elektroninės knygos

Viso teksto knygos įvairiomis temomis.

Tai atviros prieigos talpykla, kurioje pateikiami moksliniai tyrimai bei mokslinės publikacijos.