Naršoma inžinerija ir technologijos (dalykas)

Mechanikos srities elekroninis žurnalas, leidžiamas Amerikos fizikos instituto (AIP) ir Kinijos teorinės ir taikomosios mechanikos draugijos (CSTAM).

Įvairių mokslų sričių tyrinėjimai. Klaipėdos universiteto leidžiamas žurnalas

Tai skaitmenine biblioteka, kurioje pateikiami Farerų salų, Grenlandijos ir Islandijos periodiniai leidiniai, laikraščiai.

Transportas. Vilniaus Gedimino technikos universiteto leidžiamas žurnalas

Ūkio technologinis ir ekonominis vystymas. Vilniaus Gedimino technikos universiteto leidžiamas žurnalas

Ultragarso tyrimai. Kauno technologijos universiteto leidžiamas žurnalas

Urbanistika ir architektūra. Vilniaus Gedimino technikos universiteto leidžiamas žurnalas