Naršoma inžinerija ir technologijos (dalykas)

Hsu, Ch.; Levermore, D.M., 2006

Įvairių mokslo sričių senosios knygos.

Atviros prieigos talpykla, kurioje pateikiami moksliniai darbai, žurnalai, konferencijų medžiaga.

Audet, Ch.; Hansen, P. Savard, G., 2005

Alfonso-Gil, J., 2007

Prieiga prie seminarų, konferencijų įvairiomis temomis.

Didelė kolekcija matematikos, technikos, programavimo, inžinerijos ir kt. sričių laisvos prieigos el. knygų.

Laisvos prieigos knygos bei vadovėliai kompiuterių mokslų, inžinerijos ir programavimo temomis

Foussier, P., 2006

Geodezija ir kartografija. Vilniaus Gedimino technikos universiteto leidžiamas žurnalas

Socialiniai mokslai. UAB "Globalios idėjos" leidžiamas žurnalas

Viso teksto knygos įvairiomis temomis. Kai kurios knygos gali būti pilnai neprieinamos dėl autorinių teisių apribojimų.

Preissl, B.; Müller, J., 2006

Tyrinėjimai, apimantys visus žmogaus poveikio aplinkai aspektus.

Ehlers, U.; Pawlowski, J. M., 2006

Skaitmeninė biblioteka, jungianti JAV universitetų bibliotekų išteklius.

Ahrens, A.; Braun, A.; Gleich, A.; Heitmann, K.; Lißner, L., 2006

Stanfordo universiteto leidyklos HighWire Press viso teksto atvirosios prieigos mokslinių žurnalų medicinos, biomedicinos, psichologijos, fizikos, socialinių mokslų ir kt. temomis straipsnių archyvas

Įvairių akademinių disciplinų atvirosios prieigos žurnalai, leidžiami Hindawi leidėjų koorporacijos.

Tai institucinė talpykla, kurioje pateikima aštuonių Honkongo universitetų mokslinė produkcija.

Tarptautinio grudų tyrimų instituto atograzų klimato zonai institutucinė talpykla, pateikianti ne galutinę, jau publikuotą straipsnio versiją, bet preprintą - jau recenzuotą, bet dar nepublikuotą ir galutinai nesuredaguotą straipsnio versiją.

Kolekcijoje pateikiami atvirosios prieigos straipsniai.

Basden, A.; Strijbos, S., 2006

Tai mokslinė viso teksto duomenų bazė, suteikianti galimybę skaityti per 300 žurnalų inžinerijos ir technologijos, vadybos ir verslo administravimo, aplinkosaugos ir kitomis temomis.

Casella, E. C.; Symonds, J., 2005

Informacinės technologijos. Kauno technologijos universiteto leidžiamas žurnalas

Informatika ir mokymas. Matematikos ir informatikos instituto ir Lietuvos mokslų akademijos leidžiamas žurnalas

Frew, A. J., 2005

Hitz, M.; Murphy, J.; Sigala, M., 2006

Abdelkafi, N.; Blecker, Th.; Friedrich, G.; Kaluza, B., 2005

Kock, N., 2007

Pathak, J., 2005

Macià, A. E.; Ramos, R. C.; Cervera, S. A., 2006

Hoek, W. 2005

Llerena, P.; Matt, M., 2005

Brenner, W.; Pilgram, U.; Zarnekow, R., 2006

Tarptautinė aukštojo mokslo bibliografinė duomenų bazė

Socialinių mokslų tyrinėjimų tendencijos.

Löwer, U., 2006

Inžinerinė ekonomika. Kauno technologijos universiteto leidžiamas žurnalas

Karamchedu, R., 2005

Įvairių mokslo sričių tyrinėjimai. Utenos kolegijos leidžiamas žurnalas

Įvairių mokslo sričių jaunųjų mokslininkų darbai. Šiaulių universiteto leidžiamas žurnalas

Aplinkos inžinerija ir kraštovaizdžio vadyba. Vilniaus Gedimino technikos universiteto leidžiamas žurnalas

JoVE tai gamtos mokslų, medicinos ir inžinerijos sritis apimantis recenzuojamas  video  žurnalas.

Mokslinių žurnalų archyvas, kuriame kaupiami viso teksto straipsniai iš įvairių mokslo ir meno disciplinų.       Prenumeruojamos kolekcijos: Arts & Sciences I;  Arts & Sciences II; Arts & Sciences III; Arts & Sciences IV, Arts & Sciences V.

Jūros verslas. Tarptautinis verslo žurnalas

Krieg, G., 2005