Naršoma inžinerija ir technologijos (dalykas)

Prancūzijos mokslinių organizacijų leidžiamas visatekstis mokslinis žurnalas Astronomy & Astrophysics.

Byrne, J.A.; Colaninno, A.; Schwartz, R. A., 2006

Elektronika ir elektrotechnika. Kauno technologijos universiteto leidžiamas žurnalas

Elektroninių knygų direktorija yra nuolatos augantis laisvos prieigos knygų ir kitų dokumentų, randamų visame internete, katalogas. Dabar čia yra daugiau nei 4000 knygų.

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Prieinamų leidinių sąrašas

Nuotolinę prieigą prie duomenų bazės galima sukonfigūruoti  mobiliuose įrenginiuose. Plačiau apie šią galimybę.

žinynas / žodynas

Hung, D.; Khine, M.S., 2006

Schoenborn, G.; 2006

Hsu, Ch.; Levermore, D.M., 2006

Įvairių mokslo sričių senosios knygos.

Atviros prieigos talpykla, kurioje pateikiami moksliniai darbai, žurnalai, konferencijų medžiaga.

Audet, Ch.; Hansen, P. Savard, G., 2005

Alfonso-Gil, J., 2007

Prieiga prie seminarų, konferencijų įvairiomis temomis.

Didelė kolekcija matematikos, technikos, programavimo, inžinerijos ir kt. sričių laisvos prieigos el. knygų.

Laisvos prieigos knygos bei vadovėliai kompiuterių mokslų, inžinerijos ir programavimo temomis

Foussier, P., 2006

Geodezija ir kartografija. Vilniaus Gedimino technikos universiteto leidžiamas žurnalas

Geologija. Lietuvos mokslų akademijos, Vilniaus universiteto, Geologijos ir geografijos instituto ir Lietuvos geologijos tarnybos leidžiamas žurnalas

Socialiniai mokslai. UAB "Globalios idėjos" leidžiamas žurnalas

Viso teksto knygos įvairiomis temomis. Kai kurios knygos gali būti pilnai neprieinamos dėl autorinių teisių apribojimų.

Preissl, B.; Müller, J., 2006

Tyrinėjimai, apimantys visus žmogaus poveikio aplinkai aspektus

Ehlers, U.; Pawlowski, J. M., 2006

Skaitmeninė biblioteka, jungianti JAV universitetų bibliotekų išteklius.

Ahrens, A.; Braun, A.; Gleich, A.; Heitmann, K.; Lißner, L., 2006

Stanfordo universiteto leidyklos HighWire Press viso teksto atvirosios prieigos mokslinių žurnalų medicinos, biomedicinos, psichologijos, fizikos, socialinių mokslų ir kt. temomis straipsnių archyvas

Per 200 įvairių akademinių disciplinų atvirosios prieigos žurnalų, leidžiamų Hindawi leidėjų koorporacijos.

Įvairių akademinių disciplinų atvirosios prieigos žurnalai, leidžiami Hindawi leidėjų koorporacijos.

Tai institucinė talpykla, kurioje pateikima aštuonių Honkongo universitetų mokslinė produkcija.

Tarptautinio grudų tyrimų instituto atograzų klimato zonai institutucinė talpykla, pateikianti ne galutinę, jau publikuotą straipsnio versiją, bet preprintą - jau recenzuotą, bet dar nepublikuotą ir galutinai nesuredaguotą straipsnio versiją.

Kolekcijoje pateikiami atvirosios prieigos straipsniai.

Mokslinė literatūra elektros inžinerijos ir technologijų temomis

Basden, A.; Strijbos, S., 2006

Tai mokslinė viso teksto duomenų bazė, suteikianti galimybę skaityti per 300 žurnalų inžinerijos ir technologijos, vadybos ir verslo administravimo, aplinkosaugos ir kitomis temomis.

Casella, E. C.; Symonds, J., 2005

Informacinės technologijos. Kauno technologijos universiteto leidžiamas žurnalas

Informatika ir mokymas. Matematikos ir informatikos instituto ir Lietuvos mokslų akademijos leidžiamas žurnalas

Frew, A. J., 2005