Naršoma inžinerija ir technologijos (dalykas)

Geunes, J., Pardalos, P. M., Romeijn, H. E., 2005

Steger, U., Achterberg, W., Blok, K., Bode, H., Frenz, W., Gather, C., Hanekamp, G., Imboden, D., Jahnke, M., Kost, M., Kurz, R., Nutzinger, H. G., Ziesemer, T., 2005

Švedijos universitetų leidiniai: straipsniai, konferencijų medžiaga, disertacijos ir kt.

Mokslinė duomenų bazė, suteikianti prieigą prie įvairių mokslo sričių žurnalų.

Prieinamas turinys iš naujausių einamųjų metų numerių bei visos 20 paskutinių metų publikacijos.

Byrne, J., 2006

Raghavan, S., Anandalingam, G., 2006

Laisvos prieigos knygos, daugiausia tiksliųjų mokslų.

Kelių ir tiltų inžinerija. Vilniaus Gedimino technikos universiteto leidžiamas žurnalas

Gardenfors, P., 2005

Ekonomikos, finansų, verslo, technologijų srities žurnalas.

Šiuo žurnalu vienu metu gali naudotis tik vienas vartotojas.

Dėl prisijungimo vardo ir slaptažodžio kreiptis į MKIC ekonomikos skaityklos darbuotojus.

Picot, A., 2006

Laisvos prieigos vadovėliai įvairimis temomis.

Corre, A., Mischke, G., 2005

Barry, W. J., van Dommelen, W. A., 2005

atvirosios prieigos duomenų archyvas

The New York Times leidžiamų laikraščių archyvas.

Pensilvanijos universiteto bibliotekos katalogas su daugiau nei 40 000 laisvos prieigos knygų ir vadovėlių.

Floridos valsijos projektas. laisvos prieigos vadovėlių ir kitų skaitmeninių resursų talpykla, kurioje galima vykdyti paiešką.

Mechanikos srities elekroninis žurnalas, leidžiamas Amerikos fizikos instituto (AIP) ir Kinijos teorinės ir taikomosios mechanikos draugijos (CSTAM).

Įvairių mokslų sričių tyrinėjimai. Klaipėdos universiteto leidžiamas žurnalas

Tai skaitmenine biblioteka, kurioje pateikiami Farerų salų, Grenlandijos ir Islandijos periodiniai leidiniai, laikraščiai.

Transportas. Vilniaus Gedimino technikos universiteto leidžiamas žurnalas

Ūkio technologinis ir ekonominis vystymas. Vilniaus Gedimino technikos universiteto leidžiamas žurnalas

Ultragarso tyrimai. Kauno technologijos universiteto leidžiamas žurnalas

Urbanistika ir architektūra. Vilniaus Gedimino technikos universiteto leidžiamas žurnalas

Biomedicinos, socialinių ir technologijos mokslų sričių  tyrinėjimai. Lietuvos žemės ūkio universiteto leidžiamas žurnalas

Vandens ūkio, aplinkos bei žemės ūkio inžinerijos tyrimai. Lietuvos žemės ūkio universiteto ir Lietuvos vandens ūkio instituto leidžiamas leidinys

Vikiknygų projektas Lietuvoje pradėtas kurti 2005 m. Tai atvirojo turinio elektroninių vadovėlių rinkinys, kuriuos galima naudoti klasėse, akredituotose įstaigose, namuose, Vikiuniversiteto paskaitoms arba savarankiškam mokymuisi. Čia esančios knygos nėra saugomos nuosavybės teisių, joms taikoma GNU Laisvos dokumentacijos licencija, todėl šių vadovėlių tekstą gali bet kas kopijuoti, keisti ar naudoti kituose darbuose.

Vilniaus universiteto bakalauro, magistro darbai

Dėl darbų talpinimo kreipkitės į Informacinių technologijų taikymo centrą, tel. 236 6200 arba el. paštu e-klausimai@vu.lt

Citavimo informacijos duomenų bazė, į kurią įeina Science Citation Index Expanded, Social Science Citation Index, Arts & Humanities Citation Index, Conference Proceeding Citation Index - Science Edition & Social Science & Humanities Edition.Prieinami duomenys nuo 1990 m.

Įvairių mokslo sričių žurnalai

Įvairių mokslo sričių elektroninės knygos

Tai atviros prieigos talpykla, kurioje pateikiami moksliniai tyrimai bei mokslinės publikacijos.