Naršoma architektūra (dalykas)

Pateikiama daugiau nei 90 000 meno darbų.

atvirosios prieigos duomenų archyvas

The New York Times leidžiamų laikraščių archyvas.

Tai skaitmenine biblioteka, kurioje pateikiami Farerų salų, Grenlandijos ir Islandijos periodiniai leidiniai, laikraščiai.

Pateikiami įvairūs gyvenamųjų namų tyrimai atlikti studentų ir darbuotojų. Tyrimai apiima apskaitos ir finansų, architektūros, dizaino ir vizualiųjų menų, švietimo, osteopatijos, socialinės praktikos ir kt. temas.

Urbanistika ir architektūra. Vilniaus Gedimino technikos universiteto leidžiamas žurnalas

Vilniaus universiteto bakalauro, magistro darbai

Dėl darbų talpinimo kreipkitės į Informacinių technologijų taikymo centrą, tel. 236 6200 arba el. paštu e-klausimai@vu.lt

Citavimo informacijos duomenų bazė, į kurią įeina Science Citation Index Expanded, Social Science Citation Index, Arts & Humanities Citation Index, Conference Proceeding Citation Index - Science Edition & Social Science & Humanities Edition.Prieinami duomenys nuo 1990 m.

Įvairių mokslo sričių žurnalai

Įvairių mokslo sričių elektroninės knygos

Tai atviros prieigos talpykla, kurioje pateikiami moksliniai tyrimai bei mokslinės publikacijos.