Naršoma istorija (dalykas)

Skaitmeninė biblioteka, jungianti JAV universitetų bibliotekų išteklius.

Jue, J., 2006

Įvairių akademinių disciplinų atvirosios prieigos žurnalai, leidžiami Hindawi leidėjų koorporacijos.

Viso teksto duomenų bazėje pateikiama Pasaulio istorija nuo 15 amžiaus.

Tai institucinė talpykla, kurioje pateikima aštuonių Honkongo universitetų mokslinė produkcija.

Moksliniai žurnalai įvairiomis humanistikos temomis

Tarpuniversitetinio politinių ir socialinių tyrimų konsorciumo (ICPSR) kuriama socialinių tyrimų duomenų rinkinių bazė

Norint parsisiųsti duomenis, vartotojas turi užsiregistruoti (registracija galios 6 mėnesius)

Registracija ir jungimasis

Duomenų rinkinių teminių kategorijų sąrašas (anglų kalba)

Kolekcijoje pateikiami atvirosios prieigos straipsniai.

Russell, I., 2006

Casella, E. C.; Symonds, J., 2005