Naršoma istorija (dalykas)

McMaster universiteto institucine talpykla.

Paderbono universiteto bibliotekos skaitmeninė kolekcija. Pateikiami žurnalų straipsniai, monografijos, disertacijos ir kt. dokumentai.

Atvirosios prieigos knygų katalogas, kuriame pateikiamos įvairių mokslo sričių visatekstės elektroninės knygos.

Duomenų bazėje galima ieškoti mokslo publikacijų ir studentų magistro darbų tezių iš 34 aukštųjų mokyklų (daugiausia Skandinavijos).

Kolekcijoje pateikiamos tezės bei disertacijos.

Kembridžo universiteto saugykla.

Skaitmeninėje kolekcijoje pateikiami rankraščiai, korespondencija bei kiti dkumentai.

Kolekciją sudaro daugiau nei 38 000 pavadinimų Cambridge University Press ir jų partnerių leidžiamos elektroninės knygos įvairiomis temomis.

Prieiga suteikiama iki 2021 m. birželio 31 d.

Prieinamų leidinių sąrašas

2016 m. įsigytos knygos (xlsx)

2019 m. įsigytos knygos (xlsx)

2020 m. įsigytos knygos (xlsx)

Kolekciją sudaro įvairių mokslo sričių elektroninės knygos. Pateikiama daugiau nei 60 000 el. knygų.

Lietuvos akademinės elektroninės bibliotekos EBSCOhost el. knygų katalogas

Knygų parsisiuntimo instrukcija (PDF angl.k.)

Tai atvirosios prieigos talpykla, kurioje pateikiama mokslinė literatūra.