Naršoma istorija (dalykas)

Lietuvos etnologija. Lietuvos istorijos instituto leidžiamas žurnalas

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Didžiausia socialinių ir humanitarinių mokslų empirinių duomenų kolekcija Lietuvoje, pateikianti prieigą prie visateksčių duomenų masyvų.

Lietuvos istoriniai tyrinėjimai. Lietuvos istorijos instituto leidžiamas žurnalas

Lietuvos tautos istoriniai tyrinėjimai. Vilniaus universiteto leidžiamas leidinys

Svarbių Lietuvos nacionaliniam saugumui pokyčių analizė. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos ir Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų insituto leidžiamas leidinys

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai (1994-2002)

Bazėje yra 768 087 bibliografiniai įrašai, informuojantys apie publikacijas Lietuvoje leidžiamuose periodiniuose leidiniuose. Prieiga prie bazės laisva, vartotojo vardas guest, slaptažodis guest.

Paribio kultūros studijos ir tyrimai. Vilniaus Gedimino technikos universiteto leidžiamas žurnalas

Tai skaitmenine kolekcija, kurioje pateikiamos knygos, žemėlapiai, nuotraukos bei rankraščiai.

Pateikti straipsniai, konferencijų medžiaga, disertacijos humanitarinių ir socialinių moklslų temomis, inžinerijos ir biomedicinos moksliniai tyrimai.

Informacija apie literatūros kūrinių autorius, jų darbus, literatūros žanrus. Išsami literatūros enciklopedija.

Lietuvos užsienio politikos apžvalga. Užsienio politikos tyrimų instituto leidžiamas leidinys

Humanitarinių ir socialinių mokslų tyrimai, kurių objektas yra Lietuvos valstybės, visuomenės, kultūros, lietuvių tautos, kalbos raida ir dabartis

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Archyvas pateikia prieigą prie Slovėnijos socialinių mokslų mokslinių tyrimų duomenų. Čia taip pat galima rasti pagalbinę medžiagą, kur smulkiai aprašomas vykdyto tyrimo turinys ir metodologija.

Skaitmeninėje bibliotekoje pateikimos skenuotos knygos, rankraščiai, žemėlapiai ir kt . dokumentai.

Staniforth, M., Nash, M., 2006

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Meno istorijos, kritikos ir kultūros paveldo tyrimai. Vytauto Didžiojo universiteto leidžiamas žurnalas

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Įvairių mokslo sričių empiriniai duomenys ir kita su moksliniais tyrimais susijusi informacija

Mokslo ir technikos istorija. Vilniaus Gedimino technikos universiteto leidžiamas žurnalas

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai nuo 2003 metų

JAV ir kitų valstybių laikraščių straipsniai

Pateikiami moksliniai tyrimai, magistro darbai iš Norvegijos universiteto bibliotekų.

Atvirosios prieigos knygos humanitarinių ir socialinių mokslų temomis.

Visatekstė duomenų bazė, kurioje pateikiamos teminės knygų kolekcijos, Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (Organisation of Economic Co-operation and Development, OECD) statistikos duomenų bazės, statistinės lentelės, žurnalai, kiti OECD dokumentai.

Ši svetainė suteikia prieigą prie daugiau nei 40000 laisvos prieigos grožinės ir mokslinės literatūros el. knygų internete.

Akademinių atvirosios prieigos talpyklų direktorija.

enciklopedija

Viduramžių istorijos enciklopedija

Oxford University Press leidžiami įvairių mokslo sričių žurnalai.

Prieinamas turinys nuo 1996 m. iki naujausių numerių.

Atvira prieiga prie mokslinių straipsnių.

Duomenų bazėje rasite anglų rašytojo, poeto ir dramaturgo Viljamo Šekspyro kūrinius.

Oxford Scholarship Online tai Oxford University Press leidžiamų elektroninių knygų kolecija. Tematika: humanitariniai, socialiniai, gamtos mokslai, medicina ir teisė.

Parlamento studijos. Valstybės žinių leidžiamas leidinys

Šiame archyve pateikiama daugiau nei 700 periodinių žurnalų meno, humanitarinių mokslų ir socialinių mokslų temomis.

Vieną didžiausių nemokamų el. knygų kolekcijų talpinanti skaitmeninė biblioteka, kuriama nuo 1971 metų. Daugiausia leidinių yra anglų kalba, taip pat nemažai vokiečių, prancūzų, italų, ispanų, olandų, suomių, kinų kalbomis. Šiuo metu kolekcijoje yra daugiau nei 32000 laisvai skaitomų knygų.

Ši svetainė suteikia prieigą prie daugiau nei 5000 laisvos prieigos grožinės ir mokslinės literatūros el. knygų internete.

Regioninės studijos. Vytauto Didžiojo universiteto leidžiamas žurnalas

Atvirosios prieigos talpyklų registras pateikiantis daugiau nei 1000 nuorodų į įvairias institucines talpyklas visame pasaulyje.

Kalbos, literatūros, reklamos, vertimo tyrinėjimai. Vilniaus universiteto Kauno fakulteto ir Jano Kochanovskio Kielcuose universiteto Humanitarinių mokslų fakulteto leidžiamas mokslinis žurnalas.

Tai skaitmeninė žurnalų kolekcija. Žurnalai pateikiami nuo 1800 metų.

Ispanijos nacionalinės mokslinių tyrimų tarybos (CSIC) leidžiamų mokslo žurnalų registras.

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Žurnalų sąrašas

Papildomai prenumeruojami žurnalai:

• European Labour Law Journal
  • New Journal European criminal Law
  • Journal of Marketing
  • Journal of Marketing Research

Mokslinis žurnalas, pateikiantis naujausias mokslo aktualijų naujienas, mokslo tyrimų rezultatus ir komentarus.

Socialinių ir humanitarinių mokslų atvirosios prieigos žurnalai anglų kalba.

Senoji Lietuvos literatūra. Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto leidžiamas leidinys

Sociologija. Vilniaus universiteto ir Klaipėdos universiteto leidžiamas žurnalas

Religijos ir kultūros tyrinėjimai. Vytauto Didžiojo universiteto leidžiamas žurnalas