Naršoma istorija (dalykas)

Mokslinė duomenų bazė, suteikianti prieigą prie įvairių mokslo sričių žurnalų.

Prieinamas turinys iš naujausių einamųjų metų numerių bei visos 20 paskutinių metų publikacijos.

Pateikiama daugiau nei 90 000 meno darbų.

Laisvos prieigos knygos, daugiausia tiksliųjų mokslų.

enciklopedija

Kolekcijoje pateikiama daugiau nei 30 000 įvairiu Alberto Einšeino dokumentų.

Koslowski, P., 2005

atvirosios prieigos duomenų archyvas

The New York Times leidžiamų laikraščių archyvas.

Pensilvanijos universiteto bibliotekos katalogas su daugiau nei 40 000 laisvos prieigos knygų ir vadovėlių.

Floridos valsijos projektas. laisvos prieigos vadovėlių ir kitų skaitmeninių resursų talpykla, kurioje galima vykdyti paiešką.

Šiame archyve pateikiami interviu su masinio smurto liudytojais. Tai daugiau nei 55 000 video liudijimų rinkinys apimantis tokius įvykius kaip:

• 1994 m. Genocidas prieš Tutsi Ruandoje;
  • Anti-Rohingya masinis smurtas (2017 m. rugpjūčio – spalio mėn.);
  • Armėnų genocidas (1915-23);
  • Kambodžos genocidas (1975-1979);
  • Europos Holokaustas (1939-1945);
  • Gvatemalos genocidas (1978–1996 m.);
  • Nanjingo žudynės (1937);
  • Centrinės Afrikos Respublika (2012 m.);
  • Pietų Sudano pilietinis karas (2013 m.);
  • Šuolaikinis antisemitizmas prieš žydus.

Daugiau informacijos (anglų k.)

Prieiga suteikta iki 2029-02-28.

Prieigą finansuoja USC Shoah Foundation.

Norint naudotis archyvu turite susikurti asmeninę paskyrą arba pasirinkiti nuorodą “Continue as a guest”.

Įvairių mokslų sričių tyrinėjimai. Klaipėdos universiteto leidžiamas žurnalas

Tai skaitmenine biblioteka, kurioje pateikiami Farerų salų, Grenlandijos ir Islandijos periodiniai leidiniai, laikraščiai.

Mäkinen, V., Korkman, P., 2006

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Lenkijos socialinių mokslų duomenų archyvas.

Norint atsisiųsti ADS archyvo duomenis, reikalinga registracija.

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Vengrijos nacionalinis socialinių mokslų tyrimų duomenų archyvas.

Vikiknygų projektas Lietuvoje pradėtas kurti 2005 m. Tai atvirojo turinio elektroninių vadovėlių rinkinys, kuriuos galima naudoti klasėse, akredituotose įstaigose, namuose, Vikiuniversiteto paskaitoms arba savarankiškam mokymuisi. Čia esančios knygos nėra saugomos nuosavybės teisių, joms taikoma GNU Laisvos dokumentacijos licencija, todėl šių vadovėlių tekstą gali bet kas kopijuoti, keisti ar naudoti kituose darbuose.

VDU elektroninių knygų kolekcija, humanitarinių, socialinių ir fizinių mokslų temomis.

Vilniaus universiteto bakalauro, magistro darbai

Dėl darbų talpinimo kreipkitės į Informacinių technologijų taikymo centrą, tel. 236 6200 arba el. paštu e-klausimai@vu.lt

Vilniaus universiteto istorijos bibliografija

Citavimo informacijos duomenų bazė, į kurią įeina Science Citation Index Expanded, Social Science Citation Index, Arts & Humanities Citation Index, Conference Proceeding Citation Index - Science Edition & Social Science & Humanities Edition.Prieinami duomenys nuo 1990 m.

Įvairių mokslo sričių žurnalai

Įvairių mokslo sričių elektroninės knygos

Tai atviros prieigos talpykla, kurioje pateikiami moksliniai tyrimai bei mokslinės publikacijos.

Berger, S., Brocke, M., Zwiep, I. E., 2004

Istorijos ir kultūros žurnalas