Naršoma komunikacija ir informacija (dalykas)

Kolekcijoje pateikiamos Miuncheno universiteto diseratacijos

Sudoh, O., 2005

Skaitmeninėje saugykloje pateikiami įvairūs moksliniai tyrimai, publikacijos bei kiti moksliniai darbai.

McMaster universiteto institucine talpykla.

Paderbono universiteto bibliotekos skaitmeninė kolekcija. Pateikiami žurnalų straipsniai, monografijos, disertacijos ir kt. dokumentai.

Duomenų bazėje galima ieškoti mokslo publikacijų ir studentų magistro darbų tezių iš 34 aukštųjų mokyklų (daugiausia Skandinavijos).

Kolekcijoje pateikiamos tezės bei disertacijos.

Kembridžo universiteto saugykla.

Bruck, P. A.; Buchholz, A.; Karssen, Z.; Zerfass, A., 2005

Daugiau nei 11 000 bibliotekininkystės, informacijos mokslų bei susijusių disciplinų mokslinių ir techninių dokumentų archyvas.

Burgelman, J.; Feldmann, V.; Picot, A.; Schrape, K.; Silverstone, R.; Wernick, C.; Wolff, C.; Zerdick, Axel, 2005

Kolekciją sudaro daugiau nei 33 000 pavadinimų Cambridge University Press ir jų partnerių leidžiamos elektroninės knygos įvairiomis temomis.

Prieiga suteikiama iki 2020 m. birželio 31 d.

Prieinamų leidinių sąrašas

2016 m. įsigytos knygos (pdf) (xlsx)

2019 m. įsigytos knygos (xlsx)

Kolekciją sudaro įvairių mokslo sričių elektroninės knygos. Pateikiama daugiau nei 60 000 el. knygų.

Lietuvos akademinės elektroninės bibliotekos EBSCOhost el. knygų katalogas

Knygų parsisiuntimo instrukcija (PDF angl.k.)

Tai atvirosios prieigos talpykla, kurioje pateikiama mokslinė literatūra.

Elektroninių laisvos prieigos knygų registras.

Elektroninių knygų direktorija yra nuolatos augantis laisvos prieigos knygų ir kitų dokumentų, randamų visame internete, katalogas. Dabar čia yra daugiau nei 4000 knygų.

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Prieinamų leidinių sąrašas

Nuotolinę prieigą prie duomenų bazės galima sukonfigūruoti  mobiliuose įrenginiuose. Plačiau apie šią galimybę.

Hsu, Ch.; Levermore, D.M., 2006

Hädrich, Th.; Maier, R.; Peinl, R., 2005

Įvairių mokslo sričių senosios knygos.

Atviros prieigos talpykla, kurioje pateikiami moksliniai darbai, žurnalai, konferencijų medžiaga.

Verslo, ekonomikos, socialinių, humanitarinių, tiksliųjų ir taikomųjų mokslų sričių laisvos prieigos vadovėliai, leidžiami leidėjo Flat World Knowledge.

Didelė kolekcija matematikos, technikos, programavimo, inžinerijos ir kt. sričių laisvos prieigos el. knygų.

Katz, M. J., 2006

Socialiniai mokslai. UAB "Globalios idėjos" leidžiamas žurnalas