Naršoma medicina (dalykas)

Neurologija. Lietuvos neurologų asociacijos, Lietuvos vaikų neurologų asociacijos ir Lietuvos neurochirurgų draugijos leidžiamas žurnalas

JAV ir kitų valstybių laikraščių straipsniai

Pateikiamos nuorodos į straipsnius iš periodinių leidinių, mokslo žurnalų sveikatos bei socialinės srities. Daugiau nei 30 000 nuorodų į pilnateksčius straipsnius.

Pateikiami moksliniai tyrimai, magistro darbai iš Norvegijos universiteto bibliotekų.

OER Commons buvo sukurtas 2007 m. kaip studijų medžiagos tinklas. Čia galima rasti ne tik vadovėlius, bet ir paskaitų konspektus, visą universitetų kursų medžiagą, vidurinių bei pradinių mokyklų pamokų planus.

Ši svetainė suteikia prieigą prie daugiau nei 40000 laisvos prieigos grožinės ir mokslinės literatūros el. knygų internete.

Atvirosios prieigos institucinė talpykla.

Akademinių atvirosios prieigos talpyklų direktorija.

Oxford University Press leidžiami įvairių mokslo sričių žurnalai.

Atvira prieiga prie mokslinių straipsnių.

Oxford Scholarship Online tai Oxford University Press leidžiamų elektroninių knygų kolecija. Tematika: humanitariniai, socialiniai, gamtos mokslai, medicina ir teisė.

Nepelno siekiančios organizacijos Public Library of Science (PLoS) publikuojami septyni aukšto lygio atvirosios prieigos medicinos ir gamtos mokslų žurnalai.

Wear, D., Aultman, J. M., 2006

Vieną didžiausių nemokamų el. knygų kolekcijų talpinanti skaitmeninė biblioteka, kuriama nuo 1971 metų. Daugiausia leidinių yra anglų kalba, taip pat nemažai vokiečių, prancūzų, italų, ispanų, olandų, suomių, kinų kalbomis. Šiuo metu kolekcijoje yra daugiau nei 32000 laisvai skaitomų knygų.

Visateksčiai moksliniai, recenzuojami straipsniai psichologijos temomis. Informacija bendrosios, specialiosios, taikomosios, klinikinės psichologijos klausimais. Bazėje yra per 150 000 tūkst. straipsnių iš  119 žurnalų leidžiamų APA.

Prieinama tik MKIC (Saulėtekio g. 5), Centrinės bibliotekos (Universiteto g. 3) ir Filosofijos fakulteto (Universiteto g. 9/1) patalpose.

Tai biomedicinos ir gamtos mokslų žurnalų straipsnių archyvas, tvarkomas Merilendo Nacionalinės medicinos bibliotekos Nacionalinio biotechnologinės informacijos centro.

Pateikiama informacija verslo, technologijų, sveikatos, veterinarijos ir kt. sričių temomis.

Shek, D. T. L., Chan, Y. K., Lee, P. S. N., 2005

Atvirosios prieigos talpyklų registras pateikiantis daugiau nei 1000 nuorodų į įvairias institucines talpyklas visame pasaulyje.

RMIT universiteto mokslo, inžinerijos, sveikatos, dizaino ir verslo mokslinės publikacijos, konferencijų pranešimai.

Tai skaitmeninė žurnalų kolekcija. Žurnalai pateikiami nuo 1800 metų.

Moksliniai žurnalai biologijos, biofizikos, chemijos, medicinos temomis.

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Žurnalų sąrašas

Papildomai prenumeruojami žurnalai:

• European Labour Law Journal
  • New Journal European criminal Law
  • Journal of Marketing
  • Journal of Marketing Research
  • The Stata Journal online

Mokslinis žurnalas, pateikiantis naujausias mokslo aktualijų naujienas, mokslo tyrimų rezultatus ir komentarus.