Naršoma medicina (dalykas)

Elsevier Science, Academic Press ir kitų mokslinių leidyklų žurnalų visateksčiai straipsniai.

Tai citavimo informacijos duomenų bazė.

Socialinių ir humanitarinių mokslų atvirosios prieigos žurnalai anglų kalba.

Rau, R., 2007

Duomenų bazėje yra leidyklų Springer Verlag ir Kluwer Academic Press visateksčiai moksliniai žurnalai biomedicinos, klinikinės medicinos, gamtos mokslų, fizikos, matematikos, inžinerijos, kompiuterijos, humanitarinių, socialinių mokslų ir kt. klausimais.

Žurnalų sąrašas

Įvairių mokslo sričių straipsniai.

Springer duomenų bazės atviros prieigos moksliniai žurnalai

Medicinos srities elektroninis žurnalas

Visuomenės sveikata, medicina, slauga. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos leidžiamas žurnalas

Švedijos universitetų leidiniai: straipsniai, konferencijų medžiaga, disertacijos ir kt.

Mokslinė duomenų bazė, suteikianti prieigą prie įvairių mokslo sričių žurnalų.

Prieinamas turinys iš naujausių einamųjų metų numerių bei visos 20 paskutinių metų publikacijos.

Laisvos prieigos knygos, daugiausia tiksliųjų mokslų.

Vaizdo ir garso paskaitos biomedicinos ir gamtos mokslų temomis

Galimybė jungtis tik iš VU centrinės bibliotekos, Medicinos fakulteto ir VU priklausančių ligoninių

Kaczor, C., 2005

Laisvos prieigos vadovėliai įvairimis temomis.

Pensilvanijos universiteto bibliotekos katalogas su daugiau nei 40 000 laisvos prieigos knygų ir vadovėlių.

Floridos valsijos projektas. laisvos prieigos vadovėlių ir kitų skaitmeninių resursų talpykla, kurioje galima vykdyti paiešką.

Rawlinson, M. C.; Lundeen, S., 2006

Tai skaitmenine biblioteka, kurioje pateikiami Farerų salų, Grenlandijos ir Islandijos periodiniai leidiniai, laikraščiai.

Fizinis lavinimas ir kultūra. Lietuvos kūno kultūros akademijos leidžiamas žurnalas

Pateikiami įvairūs gyvenamųjų namų tyrimai atlikti studentų ir darbuotojų. Tyrimai apiima apskaitos ir finansų, architektūros, dizaino ir vizualiųjų menų, švietimo, osteopatijos, socialinės praktikos ir kt. temas.

Vilniaus universiteto leidžiamas žurnalas, vaikų pulmonologijos ir alergologijos temomis

Vikiknygų projektas Lietuvoje pradėtas kurti 2005 m. Tai atvirojo turinio elektroninių vadovėlių rinkinys, kuriuos galima naudoti klasėse, akredituotose įstaigose, namuose, Vikiuniversiteto paskaitoms arba savarankiškam mokymuisi. Čia esančios knygos nėra saugomos nuosavybės teisių, joms taikoma GNU Laisvos dokumentacijos licencija, todėl šių vadovėlių tekstą gali bet kas kopijuoti, keisti ar naudoti kituose darbuose.