Naršoma medicina (dalykas)

ClinicalKey Medical Education tai medicinos srities mokymo platforma.

Norint naudotis duomenų bazės turiniu būtina susikurti asmeninę vartotojo paskyrą.

Galite naudotis ir mobiliąją programėle “Study Tools for ClinicalKey MedEd", skirta Apple (iOS) bei Android įrenginiams.

Daugiau informacijos (anglų kalba)

Tarptautinis mokslinių atvirosios prieigos žurnalų ir knygų sąrašas.

Mokslinių duomenų bazių paketas, apjungiantis šias duomenų bazes:

1. Cochrane Database Of Systematic Reviews
  2. Database of Abstracts of Reviews of Effects
  3. Cochrane Central Register of Controlled Trials
  4. Cochrane Methodology Register
  5. Health Technology Assessment Database
  6. NHS Economic Evaluation Database
  7. About the Cochrane Collaboration

Duomenų bazė apie epidemijas ir kt. ligas iš istorinio požiūrio.

Elektroninių tezių registras, pateikiantis prieigą prie daugiau nei 200 000 visateksčių tezių ir disertacijų iš daugiau nei 300 įvairių Europos universitetų.

Mokslinių tyrimų duomenų talpykla, siekianti užtikrinti mokslinių tyrimų duomenų matomumą ir nuolatinę prieigą prie jų – duomenų rinkiniams suteikiamas nuolatinis skaitmeninis identifikatorius DOI, vykdoma duomenų rinkinių registracija ir užtikrinama jų paieška.

Skaitmeninė institucinė talpykla.

Kolekcijoje pateikiamos Miuncheno universiteto diseratacijos

Skaitmeninėje saugykloje pateikiami įvairūs moksliniai tyrimai, publikacijos bei kiti moksliniai darbai.

McMaster universiteto institucine talpykla.

Paderbono universiteto bibliotekos skaitmeninė kolekcija. Pateikiami žurnalų straipsniai, monografijos, disertacijos ir kt. dokumentai.

Atvirosios prieigos knygų katalogas, kuriame pateikiamos įvairių mokslo sričių visatekstės elektroninės knygos.

Duomenų bazėje galima ieškoti mokslo publikacijų ir studentų magistro darbų tezių iš 34 aukštųjų mokyklų (daugiausia Skandinavijos).

Kolekcijoje pateikiamos tezės bei disertacijos.

Kembridžo universiteto saugykla.

Kolekciją sudaro įvairių mokslo sričių elektroninės knygos. Pateikiama daugiau nei 60 000 el. knygų.

Lietuvos akademinės elektroninės bibliotekos EBSCOhost el. knygų katalogas

Knygų parsisiuntimo instrukcija (PDF angl.k.)

Tai atvirosios prieigos talpykla, kurioje pateikiama mokslinė literatūra.

enciklopedija

Medicinos enciklopedija

Elektroninių knygų direktorija yra nuolatos augantis laisvos prieigos knygų ir kitų dokumentų, randamų visame internete, katalogas. Dabar čia yra daugiau nei 4000 knygų.

Stempsey, W., 2005

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Prieinamų leidinių sąrašas

Nuotolinę prieigą prie duomenų bazės galima sukonfigūruoti  mobiliuose įrenginiuose. Plačiau apie šią galimybę.

Įvairių mokslo sričių senosios knygos.

Atviros prieigos talpykla, kurioje pateikiami moksliniai darbai, žurnalai, konferencijų medžiaga.

Europos farmakopėją leidžia Europos direktoratas vaistų kokybei ir sveikatos rūpybai prie Europos Tarybos (EDQM), esantis Strasbūre. Tai bendrųjų nuostatų ir įteisintų paskelbtų normatyvinių reikalavimų vaistinių medžiagų bei vaistinių preparatų pavadinimams, savybėms, tapatybės nustatymui, grynumui, kiekybiniam nustatymui, laikymo sąlygoms, ženklinimui ir bendriesiems kontrolės metodams rinkinys.

Registracija: julija.lekaviciute@mb.vu.lt