Naršoma medicina (dalykas)

Atvirosios prieigos medicinos mokslų žurnalai.

Gerontologija. Lietuvos gerontologų ir geriatrų draugijos leidžiamas žurnalas

Bennett, B.; Tomossy, G. F., 2006

Viso teksto knygos įvairiomis temomis. Kai kurios knygos gali būti pilnai neprieinamos dėl autorinių teisių apribojimų.

Hanney, S.; Henkel, M.; Kogan, M., 2006

Skaitmeninė biblioteka, jungianti JAV universitetų bibliotekų išteklius.

Moksliniai žurnalai medicinos, sveikatos priežiūros temomis

Moksliniai žurnalai įvairiais slaugymo, sveikatos priežiūros klausimais

Stanfordo universiteto leidyklos HighWire Press viso teksto atvirosios prieigos mokslinių žurnalų medicinos, biomedicinos, psichologijos, fizikos, socialinių mokslų ir kt. temomis straipsnių archyvas

Įvairių akademinių disciplinų atvirosios prieigos žurnalai, leidžiami Hindawi leidėjų koorporacijos.

Tai institucinė talpykla, kurioje pateikima aštuonių Honkongo universitetų mokslinė produkcija.

Kolekcijoje pateikiami atvirosios prieigos straipsniai.

Hyman, D., 2005

Medicinos srities elektroninis žurnalas.

Tarptautinė aukštojo mokslo bibliografinė duomenų bazė

JACC: Cardiovascular Interventions yra recenzuojamas medicinos srities žurnalas, apimantis intervencinės kadiologijos sritį.

Įvairių mokslo sričių jaunųjų mokslininkų darbai. Šiaulių universiteto leidžiamas žurnalas

Prieiga suteikiama iki 2016-12-31

Journal of the American College of Cardiology yra recenzuojamas medicinos srities žurnalas, apimantis visus širdies ir kraujagyslių ligų aspektus.

Laboratorinė medicina. Lietuvos laboratorinės medicinos draugijos leidžiamas žurnalas

Atvirosios prieigos žurnalai klinikinės medicinos, bioinformatikos, biologijos, chemijos, farmakologijos, sistemų biologijos, informatikos, virusologijos, kompiuterinės biologijos ir kt. temomis.

Pateikiami skaitmeniniai rinkiniai.