Naršoma medicina (dalykas)

Mokslinė duomenų bazė, suteikianti prieigą prie įvairių mokslo sričių žurnalų.

Prieinamas turinys nuo 1997 m.

Laisvos prieigos knygos, daugiausia tiksliųjų mokslų.

Vaizdo ir garso paskaitos biomedicinos ir gamtos mokslų temomis

Kaczor, C., 2005

Laisvos prieigos vadovėliai įvairimis temomis.

Medicinos srities viso teksto mokslinių žurnalų kolekcija.

Prieiga suteikta iki 2021 m. liepos 4 d.

Medicinos žurnalas, skirtas gydytojams (terapeutams) ir supažindinantis su naujausiais tyrimais klinikinės medicinos ir biomedicinos srityse.

Pensilvanijos universiteto bibliotekos katalogas su daugiau nei 40 000 laisvos prieigos knygų ir vadovėlių.

Floridos valsijos projektas. laisvos prieigos vadovėlių ir kitų skaitmeninių resursų talpykla, kurioje galima vykdyti paiešką.

Rawlinson, M. C.; Lundeen, S., 2006

Tai skaitmenine biblioteka, kurioje pateikiami Farerų salų, Grenlandijos ir Islandijos periodiniai leidiniai, laikraščiai.

Fizinis lavinimas ir kultūra. Lietuvos kūno kultūros akademijos leidžiamas žurnalas

Pateikiami įvairūs gyvenamųjų namų tyrimai atlikti studentų ir darbuotojų. Tyrimai apiima apskaitos ir finansų, architektūros, dizaino ir vizualiųjų menų, švietimo, osteopatijos, socialinės praktikos ir kt. temas.

Vikiknygų projektas Lietuvoje pradėtas kurti 2005 m. Tai atvirojo turinio elektroninių vadovėlių rinkinys, kuriuos galima naudoti klasėse, akredituotose įstaigose, namuose, Vikiuniversiteto paskaitoms arba savarankiškam mokymuisi. Čia esančios knygos nėra saugomos nuosavybės teisių, joms taikoma GNU Laisvos dokumentacijos licencija, todėl šių vadovėlių tekstą gali bet kas kopijuoti, keisti ar naudoti kituose darbuose.

Interaktyvus 3D žmogaus anatomijos atlasas.

Testuojama iki 2021 m. birželio 14 d.

Medicinos srities Vitae Litera leidykols el.knygos

Vilniaus universiteto bakalauro, magistro darbai

Dėl darbų talpinimo kreipkitės į Informacinių technologijų taikymo centrą, tel. 236 6200 arba el. paštu e-klausimai@vu.lt

Citavimo informacijos duomenų bazė, į kurią įeina Science Citation Index Expanded, Social Science Citation Index, Arts & Humanities Citation Index, Conference Proceeding Citation Index - Science Edition & Social Science & Humanities Edition.Prieinami duomenys nuo 1990 m.

Įvairių mokslo sričių žurnalai. Prieinamas turinys nuo 1997 m. iki naujausių numerių.

Įvairių mokslo sričių elektroninės knygos

Wiley duomenų bazės atviros prieigos moksliniai referuojami žurnalai.

Atvirosios prieigos elektroninių žurnalų rinkinys biomedicinos mokslų, fizikos bei medicinos mokslų temomis.

Tai atviros prieigos talpykla, kurioje pateikiami moksliniai tyrimai bei mokslinės publikacijos.