Naršoma medicina (dalykas)

Oxford Scholarship Online tai Oxford University Press leidžiamų elektroninių knygų kolecija. Tematika: humanitariniai, socialiniai, gamtos mokslai, medicina ir teisė.

Nepelno siekiančios organizacijos Public Library of Science (PLoS) publikuojami septyni aukšto lygio atvirosios prieigos medicinos ir gamtos mokslų žurnalai.

Wear, D., Aultman, J. M., 2006

Vieną didžiausių nemokamų el. knygų kolekcijų talpinanti skaitmeninė biblioteka, kuriama nuo 1971 metų. Daugiausia leidinių yra anglų kalba, taip pat nemažai vokiečių, prancūzų, italų, ispanų, olandų, suomių, kinų kalbomis. Šiuo metu kolekcijoje yra daugiau nei 32000 laisvai skaitomų knygų.

Tai biomedicinos ir gamtos mokslų žurnalų straipsnių archyvas, tvarkomas Merilendo Nacionalinės medicinos bibliotekos Nacionalinio biotechnologinės informacijos centro.

Pateikiama informacija verslo, technologijų, sveikatos, veterinarijos ir kt. sričių temomis.

Shek, D. T. L., Chan, Y. K., Lee, P. S. N., 2005

Atvirosios prieigos talpyklų registras pateikiantis daugiau nei 1000 nuorodų į įvairias institucines talpyklas visame pasaulyje.

RMIT universiteto mokslo, inžinerijos, sveikatos, dizaino ir verslo mokslinės publikacijos, konferencijų pranešimai.

Tai skaitmeninė žurnalų kolekcija. Žurnalai pateikiami nuo 1800 metų.

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Žurnalų sąrašas

Papildomai prenumeruojami žurnalai:

• European Labour Law Journal
  • New Journal European criminal Law
  • Journal of Marketing
  • Journal of Marketing Research

Įvairių mokslo sričių visateksčiai žurnalai.

Socialinių ir humanitarinių mokslų atvirosios prieigos žurnalai anglų kalba.

Rau, R., 2007

Visateksčiai moksliniai žurnalai biomedicinos, klinikinės medicinos, gamtos mokslų, fizikos, matematikos, inžinerijos, kompiuterijos, humanitarinių, socialinių mokslų ir kt. klausimais.

Duomenų bazės Springer Link archyvas.

Įvairių mokslo sričių straipsniai.

Springer duomenų bazės atviros prieigos moksliniai žurnalai

Medicinos srities elektroninis žurnalas

Visuomenės sveikata, medicina, slauga. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos leidžiamas žurnalas

Švedijos universitetų leidiniai: straipsniai, konferencijų medžiaga, disertacijos ir kt.

Viso teksto moskliniai žurnalai.

Temos: humanitariniai, socialiniai mokslai, medicina, sveikatos apsauga ir kt.

Laisvos prieigos knygos, daugiausia tiksliųjų mokslų.

Vaizdo ir garso paskaitos biomedicinos ir gamtos mokslų temomis

Kaczor, C., 2005

Laisvos prieigos vadovėliai įvairimis temomis.

Medicinos žurnalas, skirtas gydytojams (terapeutams) ir supažindinantis su naujausiais tyrimais klinikinės medicinos ir biomedicinos srityse.

Pensilvanijos universiteto bibliotekos katalogas su daugiau nei 40 000 laisvos prieigos knygų ir vadovėlių.

Floridos valsijos projektas. laisvos prieigos vadovėlių ir kitų skaitmeninių resursų talpykla, kurioje galima vykdyti paiešką.

Rawlinson, M. C.; Lundeen, S., 2006

Tai skaitmenine biblioteka, kurioje pateikiami Farerų salų, Grenlandijos ir Islandijos periodiniai leidiniai, laikraščiai.

Fizinis lavinimas ir kultūra. Lietuvos kūno kultūros akademijos leidžiamas žurnalas

Pateikiami įvairūs gyvenamųjų namų tyrimai atlikti studentų ir darbuotojų. Tyrimai apiima apskaitos ir finansų, architektūros, dizaino ir vizualiųjų menų, švietimo, osteopatijos, socialinės praktikos ir kt. temas.

Vikiknygų projektas Lietuvoje pradėtas kurti 2005 m. Tai atvirojo turinio elektroninių vadovėlių rinkinys, kuriuos galima naudoti klasėse, akredituotose įstaigose, namuose, Vikiuniversiteto paskaitoms arba savarankiškam mokymuisi. Čia esančios knygos nėra saugomos nuosavybės teisių, joms taikoma GNU Laisvos dokumentacijos licencija, todėl šių vadovėlių tekstą gali bet kas kopijuoti, keisti ar naudoti kituose darbuose.

Medicinos srities Vitae Litera leidykols el.knygos

Vilniaus universiteto bakalauro, magistro darbai

Dėl darbų talpinimo kreipkitės į Informacinių technologijų taikymo centrą, tel. 236 6200 arba el. paštu e-klausimai@vu.lt

Citavimo informacijos duomenų bazė, į kurią įeina Science Citation Index Expanded, Social Science Citation Index, Arts & Humanities Citation Index, Conference Proceeding Citation Index - Science Edition & Social Science & Humanities Edition.Prieinami duomenys nuo 1990 m.

Įvairių mokslo sričių žurnalai. Prieinamas turinys nuo 1997 m. iki naujausių numerių.

Įvairių mokslo sričių elektroninės knygos

Wiley duomenų bazės atviros prieigos moksliniai referuojami žurnalai.

Atvirosios prieigos elektroninių žurnalų rinkinys biomedicinos mokslų, fizikos bei medicinos mokslų temomis.

Tai atviros prieigos talpykla, kurioje pateikiami moksliniai tyrimai bei mokslinės publikacijos.