Naršoma medicina (dalykas)

JAV ir kitų valstybių laikraščių straipsniai

Pateikiamos nuorodos į straipsnius iš periodinių leidinių, mokslo žurnalų sveikatos bei socialinės srities. Daugiau nei 30 000 nuorodų į pilnateksčius straipsnius.

Pateikiami moksliniai tyrimai, magistro darbai iš Norvegijos universiteto bibliotekų.

OER Commons buvo sukurtas 2007 m. kaip studijų medžiagos tinklas. Čia galima rasti ne tik vadovėlius, bet ir paskaitų konspektus, visą universitetų kursų medžiagą, vidurinių bei pradinių mokyklų pamokų planus.

Ši svetainė suteikia prieigą prie daugiau nei 40000 laisvos prieigos grožinės ir mokslinės literatūros el. knygų internete.

Atvirosios prieigos institucinė talpykla.

Akademinių atvirosios prieigos talpyklų direktorija.

Oxford University Press leidžiami įvairių mokslo sričių žurnalai.

Atvira prieiga prie mokslinių straipsnių.

Nepelno siekiančios organizacijos Public Library of Science (PLoS) publikuojami septyni aukšto lygio atvirosios prieigos medicinos ir gamtos mokslų žurnalai.

Wear, D., Aultman, J. M., 2006

Vieną didžiausių nemokamų el. knygų kolekcijų talpinanti skaitmeninė biblioteka, kuriama nuo 1971 metų. Daugiausia leidinių yra anglų kalba, taip pat nemažai vokiečių, prancūzų, italų, ispanų, olandų, suomių, kinų kalbomis. Šiuo metu kolekcijoje yra daugiau nei 32000 laisvai skaitomų knygų.

Visateksčiai moksliniai, recenzuojami straipsniai psichologijos temomis. Informacija bendrosios, specialiosios, taikomosios, klinikinės psichologijos klausimais. Bazėje yra per 150 000 tūkst. straipsnių iš  119 žurnalų leidžiamų APA.

Prieinama tik MKIC (Saulėtekio g. 5), Centrinės bibliotekos (Universiteto g. 3) ir Filosofijos fakulteto (Universiteto g. 9/1) patalpose.

Tai biomedicinos ir gamtos mokslų žurnalų straipsnių archyvas, tvarkomas Merilendo Nacionalinės medicinos bibliotekos Nacionalinio biotechnologinės informacijos centro.

Pateikiama informacija verslo, technologijų, sveikatos, veterinarijos ir kt. sričių temomis.

Shek, D. T. L., Chan, Y. K., Lee, P. S. N., 2005

Atvirosios prieigos talpyklų registras pateikiantis daugiau nei 1000 nuorodų į įvairias institucines talpyklas visame pasaulyje.

RMIT universiteto mokslo, inžinerijos, sveikatos, dizaino ir verslo mokslinės publikacijos, konferencijų pranešimai.

Tai skaitmeninė žurnalų kolekcija. Žurnalai pateikiami nuo 1800 metų.

Moksliniai žurnalai biologijos, biofizikos, chemijos, medicinos temomis.

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Žurnalų sąrašas

VUB papildomai prenumeruoja:

• European Labour Law Journal
  • New Journal of European Criminal Law
  • The Stata Journal

Mokslinis žurnalas, pateikiantis naujausias mokslo aktualijų naujienas, mokslo tyrimų rezultatus ir komentarus.

Elsevier Science, Academic Press ir kitų mokslinių leidyklų žurnalų visateksčiai straipsniai.

Tai citavimo informacijos duomenų bazė.

Socialinių ir humanitarinių mokslų atvirosios prieigos žurnalai anglų kalba.

Rau, R., 2007

Duomenų bazėje yra leidyklų Springer Verlag ir Kluwer Academic Press visateksčiai moksliniai žurnalai biomedicinos, klinikinės medicinos, gamtos mokslų, fizikos, matematikos, inžinerijos, kompiuterijos, humanitarinių, socialinių mokslų ir kt. klausimais.

Žurnalų sąrašas

Įvairių mokslo sričių straipsniai.

Springer duomenų bazės atviros prieigos moksliniai žurnalai

Medicinos srities elektroninis žurnalas

Visuomenės sveikata, medicina, slauga. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos leidžiamas žurnalas

Švedijos universitetų leidiniai: straipsniai, konferencijų medžiaga, disertacijos ir kt.

Mokslinė duomenų bazė, suteikianti prieigą prie įvairių mokslo sričių žurnalų.

Prieinamas turinys iš naujausių einamųjų metų numerių bei visos 20 paskutinių metų publikacijos.

Laisvos prieigos knygos, daugiausia tiksliųjų mokslų.

Vaizdo ir garso paskaitos biomedicinos ir gamtos mokslų temomis

Galimybė jungtis tik iš VU centrinės bibliotekos, Medicinos fakulteto ir VU priklausančių ligoninių

Kaczor, C., 2005

Laisvos prieigos vadovėliai įvairimis temomis.

Pensilvanijos universiteto bibliotekos katalogas su daugiau nei 40 000 laisvos prieigos knygų ir vadovėlių.

Floridos valsijos projektas. laisvos prieigos vadovėlių ir kitų skaitmeninių resursų talpykla, kurioje galima vykdyti paiešką.

Rawlinson, M. C.; Lundeen, S., 2006

Tai skaitmenine biblioteka, kurioje pateikiami Farerų salų, Grenlandijos ir Islandijos periodiniai leidiniai, laikraščiai.

Fizinis lavinimas ir kultūra. Lietuvos kūno kultūros akademijos leidžiamas žurnalas

Pateikiami įvairūs gyvenamųjų namų tyrimai atlikti studentų ir darbuotojų. Tyrimai apiima apskaitos ir finansų, architektūros, dizaino ir vizualiųjų menų, švietimo, osteopatijos, socialinės praktikos ir kt. temas.

Vilniaus universiteto leidžiamas žurnalas, vaikų pulmonologijos ir alergologijos temomis

Vikiknygų projektas Lietuvoje pradėtas kurti 2005 m. Tai atvirojo turinio elektroninių vadovėlių rinkinys, kuriuos galima naudoti klasėse, akredituotose įstaigose, namuose, Vikiuniversiteto paskaitoms arba savarankiškam mokymuisi. Čia esančios knygos nėra saugomos nuosavybės teisių, joms taikoma GNU Laisvos dokumentacijos licencija, todėl šių vadovėlių tekstą gali bet kas kopijuoti, keisti ar naudoti kituose darbuose.

Medicinos srities Vitae Litera leidykols el.knygos

Vilniaus universiteto bakalauro, magistro darbai

Dėl darbų talpinimo kreipkitės į Informacinių technologijų taikymo centrą, tel. 236 6200 arba el. paštu e-klausimai@vu.lt