Naršoma menas (dalykas)

Tarptautinė aukštojo mokslo bibliografinė duomenų bazė

Įvairių mokslo sričių jaunųjų mokslininkų darbai. Šiaulių universiteto leidžiamas žurnalas

Leidyklos Cambridge University Press moksliniai žurnalai

Mokslinių žurnalų archyvas, kuriame kaupiami viso teksto straipsniai iš įvairių mokslo ir meno disciplinų.       Prenumeruojaos kolekcijos: Arts & Sciences I;  Arts & Sciences II; Arts & Sciences III; Arts & Sciences IV, Arts & Sciences V.

Stranieri, A.; Zeleznikow, J., 2005

Menotyros krypties muzikologijos, dailėtyros, kitų menų, taip pat įvairių meno pedagogikos šakų tyrinėjimai. Šiaulių universiteto leidžiamas žurnalas

Pateikiami skaitmeniniai rinkiniai.

Lietuvos mokslo institucijų mokslinės publikacijos ir studijų baigiamieji darbai

VU bibliotekos kuriama lietuviškų periodinių leidinių, išleistų Lietuvoje 1908 m. ir Mažojoje Lietuvoje 1912–1913 m., straipsnių bibliografinė duomenų bazė

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Didžiausia socialinių ir humanitarinių mokslų empirinių duomenų kolekcija Lietuvoje, pateikianti prieigą prie visateksčių duomenų masyvų.

Lietuvos muzikologija. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos leidžiamas žurnalas

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai (1994-2002)

Bazėje yra 768 087 bibliografiniai įrašai, informuojantys apie publikacijas Lietuvoje leidžiamuose periodiniuose leidiniuose. Prieiga prie bazės laisva, vartotojo vardas guest, slaptažodis guest.

Tai skaitmenine kolekcija, kurioje pateikiamos knygos, žemėlapiai, nuotraukos bei rankraščiai.

Humanitarinių ir socialinių mokslų tyrimai, kurių objektas yra Lietuvos valstybės, visuomenės, kultūros, lietuvių tautos, kalbos raida ir dabartis

Skaitmeninėje bibliotekoje pateikimos skenuotos knygos, rankraščiai, žemėlapiai ir kt . dokumentai.

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Meno istorijos, kritikos ir kultūros paveldo tyrimai. Vytauto Didžiojo universiteto leidžiamas žurnalas

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Įvairių mokslo sričių empiriniai duomenys ir kita su moksliniais tyrimais susijusi informacija

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai nuo 2003 metų

JAV ir kitų valstybių laikraščių straipsniai

Pateikiami moksliniai tyrimai, magistro darbai iš Norvegijos universiteto bibliotekų.

OER Commons buvo sukurtas 2007 m. kaip studijų medžiagos tinklas. Čia galima rasti ne tik vadovėlius, bet ir paskaitų konspektus, visą universitetų kursų medžiagą, vidurinių bei pradinių mokyklų pamokų planus.

Ši svetainė suteikia prieigą prie daugiau nei 40000 laisvos prieigos grožinės ir mokslinės literatūros el. knygų internete.

Akademinių atvirosios prieigos talpyklų direktorija.

Oxford University Press leidžiami įvairių mokslo sričių žurnalai.

Atvira prieiga prie mokslinių straipsnių.

Duomenų bazėje rasite anglų rašytojo, poeto ir dramaturgo Viljamo Šekspyro kūrinius.

Šiame archyve pateikiama daugiau nei 700 periodinių žurnalų meno, humanitarinių mokslų ir socialinių mokslų temomis.

Vieną didžiausių nemokamų el. knygų kolekcijų talpinanti skaitmeninė biblioteka, kuriama nuo 1971 metų. Daugiausia leidinių yra anglų kalba, taip pat nemažai vokiečių, prancūzų, italų, ispanų, olandų, suomių, kinų kalbomis. Šiuo metu kolekcijoje yra daugiau nei 32000 laisvai skaitomų knygų.

Ši svetainė suteikia prieigą prie daugiau nei 5000 laisvos prieigos grožinės ir mokslinės literatūros el. knygų internete.

Burnard, P., Hennessy, S., 2006

Atvirosios prieigos talpyklų registras pateikiantis daugiau nei 1000 nuorodų į įvairias institucines talpyklas visame pasaulyje.

RMIT universiteto mokslo, inžinerijos, sveikatos, dizaino ir verslo mokslinės publikacijos, konferencijų pranešimai.

Tai skaitmeninė žurnalų kolekcija. Žurnalai pateikiami nuo 1800 metų.

Ispanijos nacionalinės mokslinių tyrimų tarybos (CSIC) leidžiamų mokslo žurnalų registras.

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Žurnalų sąrašas

VUB papildomai prenumeruoja:

• European Labour Law Journal
  • New Journal of European Criminal Law
  • The Stata Journal

Mokslinis žurnalas, pateikiantis naujausias mokslo aktualijų naujienas, mokslo tyrimų rezultatus ir komentarus.

Tai citavimo informacijos duomenų bazė.

Socialinių ir humanitarinių mokslų atvirosios prieigos žurnalai anglų kalba.

Įvairių mokslo sričių straipsniai.

Švedijos universitetų leidiniai: straipsniai, konferencijų medžiaga, disertacijos ir kt.

Mokslinė duomenų bazė, suteikianti prieigą prie įvairių mokslo sričių žurnalų.

Prieinamas turinys iš naujausių einamųjų metų numerių bei visos 20 paskutinių metų publikacijos.

Tautosaka. Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto leidžiamas leidinys

Laisvos prieigos knygos, daugiausia tiksliųjų mokslų.

enciklopedija

atvirosios prieigos duomenų archyvas

The New York Times leidžiamų laikraščių archyvas.

Pensilvanijos universiteto bibliotekos katalogas su daugiau nei 40 000 laisvos prieigos knygų ir vadovėlių.

Floridos valsijos projektas. laisvos prieigos vadovėlių ir kitų skaitmeninių resursų talpykla, kurioje galima vykdyti paiešką.