Naršoma miškotyra (dalykas)

Kolekcijoje pateikiami atvirosios prieigos straipsniai.

Berry, R. A.; Kant, Sh., 2005

Įvairių mokslo sričių jaunųjų mokslininkų darbai. Šiaulių universiteto leidžiamas žurnalas

Mokslinių žurnalų archyvas, kuriame kaupiami viso teksto straipsniai iš įvairių mokslo ir meno disciplinų.       Prenumeruojaos kolekcijos: Arts & Sciences I;  Arts & Sciences II; Arts & Sciences III; Arts & Sciences IV, Arts & Sciences V.

Pateikiami skaitmeniniai rinkiniai.

Lietuvos mokslo institucijų mokslinės publikacijos ir studijų baigiamieji darbai

VU bibliotekos kuriama lietuviškų periodinių leidinių, išleistų Lietuvoje 1908 m. ir Mažojoje Lietuvoje 1912–1913 m., straipsnių bibliografinė duomenų bazė

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai (1994-2002)

Bazėje yra 768 087 bibliografiniai įrašai, informuojantys apie publikacijas Lietuvoje leidžiamuose periodiniuose leidiniuose. Prieiga prie bazės laisva, vartotojo vardas guest, slaptažodis guest.

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Miškininkystė. Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro filialo Miškų instituto ir Lietuvos žemės ūkio universiteto leidžiamas žurnalas

atvirosios prieigos duomenų archyvas

Įvairių mokslo sričių empiriniai duomenys ir kita su moksliniais tyrimais susijusi informacija

Lietuvos spaudos periodikos straipsniai nuo 2003 metų

Moksliniai žurnalai apimantys įvairias mokslų ir technologijų sritis.

Prieinamas turinys iš naujausių einamųjų metų numerių bei visos publikacijos per ketverius ankstesnius metus. Galima jungtis tik iš VU tinklo kompiuterių.

JAV ir kitų valstybių laikraščių straipsniai

Pateikiami moksliniai tyrimai, magistro darbai iš Norvegijos universiteto bibliotekų.

Oxford University Press leidžiami įvairių mokslo sričių žurnalai.

Atvira prieiga prie mokslinių straipsnių.

Tai skaitmeninė žurnalų kolekcija. Žurnalai pateikiami nuo 1800 metų.

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Žurnalų sąrašas

VUB papildomai prenumeruoja:

• European Labour Law Journal
  • New Journal of European Criminal Law
  • The Stata Journal

Mokslinis žurnalas, pateikiantis naujausias mokslo aktualijų naujienas, mokslo tyrimų rezultatus ir komentarus.

Duomenų bazėje yra leidyklų Springer Verlag ir Kluwer Academic Press visateksčiai moksliniai žurnalai biomedicinos, klinikinės medicinos, gamtos mokslų, fizikos, matematikos, inžinerijos, kompiuterijos, humanitarinių, socialinių mokslų ir kt. klausimais.

Žurnalų sąrašas

Įvairių mokslo sričių straipsniai.

Švedijos universitetų leidiniai: straipsniai, konferencijų medžiaga, disertacijos ir kt.

Mokslinė duomenų bazė, suteikianti prieigą prie įvairių mokslo sričių žurnalų.

Prieinamas turinys iš naujausių einamųjų metų numerių bei visos 20 paskutinių metų publikacijos.

Tai skaitmenine biblioteka, kurioje pateikiami Farerų salų, Grenlandijos ir Islandijos periodiniai leidiniai, laikraščiai.